13.03.2019 — 11:54

Важкоатлети Хмельниччини конкурентоспроможні на всеукраїнському рівні

Кубок України з важкої атлетики в м.Чернігові став важливим етапом відбору для вітчизняних спортсменів до офіційних міжнародних змагань поточного року, де будуть розігруватись рейтингові очки для потрапляння на Олімпійські ігри -2020 до Токіо.

Успішно виступила на Кубку лідер жіночого складу збірної команди Хмельницької області, майстер спорту міжнародного класу Ангеліна Ломачинська. Атлетка не лише здобула перемогу серед жінок вагової категорії  49 кг, але й покращила три власні рекорди України серед молоді: у сумі двоборства (166 кг) та в окремих вправах – ривку (73 кг) і поштовху (93 кг).

Також срібну медаль виборола Уляна Гонимар (в.к. 45 кг). У чоловіків  третє місце посів Ярослав Заболотний, вагова категорія 67 кг, cума 260 (120+146) кг. Ще кілька інших представників з організації ФСТ “Динамо” України (тренер Олег Поляков) вперше підкорили нормативи майстра спорту: Лілія Гонимар (в.к. 55 кг), Наталія Душак (в.к. 64 кг), Руслан Сідор (в.к. 67 кг). Омріяного майстрівського рубежу також вперше досягли важкоатлети з Волочиська: Владислав Дячук (в.к. 89 кг, 4 місце-291 кг) та Юлія Костінська (в.к. 55 кг, 5 місце-148 кг).

За підсумками Кубку відібрано групу спортсменів, які розпочали безпосередню підготовку до чемпіонату Європи, котрий відбудеться з 3 по 13 квітня в Грузії.