Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

27.03.2019 — 09:39

Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації відбудуться 7 травня 2019 року.

Початок зборів о 10-00 годині. Місце проведення: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад, мала сесійна зала. При собі мати документ, що засвідчує особу.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території Хмельницької області (за згодою);

представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Хмельницької області (за згодою);

представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань (за згодою).

Для участі в установчих зборах з 18 березня до 1 квітня включно (крім вихідних та святкових днів) необхідно подати заяву, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації ЗАВАНТАЖИТИ;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства за останній рік;

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Пакети документів для участі в установчих зборах в паперовому вигляді та їх скановані копії на електронних носіях приймаються до 1 квітня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів)   з 10.00 до 16.00 год (13.00-14.00 – перерва на обід) за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб.401. Телефон для довідок: (0382) 65-16-27.

СКЛАД ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Хмельницькій облдержадміністрації, затвердженої  розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.03.2019 №163/2019-р.

Розпорядження

Склад ініціативної групи

Біографічна довідка