18.03.2019 — 15:16

Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення

З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, підвищення відповідальності керівників органів виконавчої влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування та розв’язання проблем, які спричиняють звернення громадян, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко провів особистий прийом громадян.

Загалом посадовцем розглянуто 74 звернення, з них 68 стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування.

Серед інших звернень розглянуто питання щодо непогодження з розрахунками за газ та електроенергію, вирішення питання транспортного сполучення для проходження гемодіалізу, земельні питання, неналежне обслуговування клієнтів Ощадбанку  в смт Понінка Полонського району.

Також під час особистого прийому зареєстровано одне колективне звернення від жителів с. Пашутинці Красилівського району щодо переоформлення земель запасу на паї працівників соціальної сфери.

Володимир Ілліч надав заявникам кваліфіковані відповіді  та поради по їх вирішенню. Звернення громадян, які не можливо було вирішити під час особистого прийому взяті до розгляду.