19.03.2019 — 18:32

Відбувся обласний конкурс  учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання 

Наполегливі, талановиті та креативні. Так можна сказати про юних знавців технічного моделювання, які змагалися 13 березня на обласному конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, що відбувся на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Захід проводився з метою підвищення ролі технічної творчості в системі освіти, пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку.

За першість змагалися 50 учасників (24 команди ) з 8 районів: Білогірського, Віньковецького, Деражнянського, Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Славутського, Старокостянтинівського, Ярмолинецького, 5 міст: Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова, Шепетівкита та 11 ОТГ: Антонінської, Волочиської, Грицівської, Городоцької, Дунаєвецької, Китайгородської, Летичівської, Новоушицької, Полонської, Старосинявськоїта Чемеровецької.

Урочисто відкрив та привітав учасників конкурсу Заслужений працівник освіти України,  директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, який зазначив, що  на заході зібралися наймолодші юні техніки області, вихованці технічних гуртків, котрі своїми теоретичними знаннями, практичними уміннями, творчими здібностями готові довести, що вони гідні представляти честь свого району, міста чи об’єднаної територіальної громади на обласному рівні. А кращі з кращих здатні пройти фінальні випробування конкурсу – всеукраїнський етап.

Учасники змагались у трьох конкурсних випробуваннях:

теоретичний залік;

технічне завдання (виготовлення моделі транспортної техніки);

творче завдання (виконання композиції власного задуму за допомогою геометричного конструктора).

Роботи учасників  оцінювало компетентне журі, яке враховувало правильні та чіткі відповіді стосовно теоретичного заліку, якість виготовлення транспортної техніки та оригінальність і культуру виготовлення технічної композиції.

За підсумками трьох етапів конкурсу командну першість здобули:

Iше місце команда Нетішинського клубу «Юний технік»;

IIге місце команда Славутської міської станції юних техніків;

IIIтє місце команда Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва Антонінської селищної об’єднаної територіальної громади.

Отже, честь області на Всеукраїнському конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання будуть захищати вихованці Нетішинського клубу «Юний технік», який відбуватиметься у травні на теренах Хмельницької області в місті Нетішин.

Побажаємо юним конструкторам Хмельниччини успіхів та перемоги!