22.03.2019 — 16:10

Рятувальники Хмельниччини отримали 13 нових пожежно-рятувальних автомобілів та сертифікати на 21 квартиру

Сьогодні до Головного управління ДСНС в області завітав голова ДСНС України Микола Чечоткін, який вручив рятувальникам області ключі від нових пожежно-рятувальних автомобілів та сертифікати на житло. Цього дня родини 21-го працівника обласної Служби порятунку стали власниками квартир у затишній новобудові.

Микола Чечоткін привітав колег із продовженням гарної традиції, розпочатої два роки тому і зауважив, що за цей проміжок часу власне житло отримали 58 родин хмельницьких рятувальників.

“Я виконую свою минулорічну обіцянку і повертаємось ми сюди не з порожніми руками. Розумію, що це лише частина від потреби. Проте ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб підвищити соціальні стандарти рятувальників, в тому числі і в питанні забезпечення наших працівників житлом”, – сказав Голова Служби.

Окремо він наголосив на питанні гідної заробітної плати та нагадав, що вже з січня цього року вдалося в черговий раз підвищити грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу, яке наразі становить не менше 9000 гривень.

Також голова Служби подякував рятувальникам за гідну працю і вручив їм ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів на базі автомобіля МАЗ.

Зі словами вітання до рятувальників звернувся і голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, який зазначив, що Служба порятунку Хмельниччини заслужено має довіру жителів області, адже  наші вогнеборці  – це мужні, самовіддані і небайдужі до чужого горя люди.

«Факти професіоналізму наших рятувальників говорять самі за себе: сотні ліквідованих пожеж і надзвичайних ситуацій, десятки врятованих життів. І допомога, яку сьогодні надає держава, – нова пожежно-рятувальна техніка і обладнання, нове житло для родин рятувальників є найкращим визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії. Щиро дякую вам за наполегливу працю та відвагу, за готовність прийти на допомогу, навіть ризикуючи власним життям. Бажаю щастя і добробуту у нових, а головне – власних оселях», – сказав голова адміністрації.

Очільник області вручив вогнеборцям ключі від 5-ти легкових спеціалізованих автомобілів. Сертифікати на спеціальний автомобіль «Урал» із снігоочисним шнекоротором, мобільну аварійну освітлювальну установку «Світлова вежа» у комплекті з бензогенератором, 2 потужних бензопили шведського виробництва.

Вадим Миколайович висловив сподівання, що з новою технікою та оснащенням захищати національні багатства та життя подолян від вогню і стихії вогнеборцям буде значно легше.

Крім того, під час заходу відбулася церемонія нагородження особового складу. Так, за сміливі і рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, високу професійну майстерність, а також сумлінне виконання службових обов’язків Микола Чечоткін вручив рятувальникам Хмельниччини відомчі нагороди.