03.04.2019 — 09:51

Рівняння на ветеранів спорту

З 24 по 30 березня в місті Торунь (Польша) проходив чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. Ряд дисциплін (спортивна ходьба на 10 км, півмарафон, метання молота і диску) проводились за межами манежу. На змагання було заявлено 4500 спортсменів віком від 35 до 109 років  з 88 з країн.

Найбільш  представницькими стали команди Польщі – 870, Німеччини – 475, Великої Британії -393, Іспанії -287, Італії-230 атлетів. Від України виступили 74 співвітчизники з 17 регіонів, в тому числі шестеро з Хмельниччини. В ході гострої конкуренції встановлено 37 світових та сотні національних рекордів у різних вікових категоріях і видах.

Cпортсмени 56 країн  отримали нагороди чемпіонату. Збірна України з 24 (7 золотих, 7 срібних, 10 бронзових) медалями посіла  17-те  загальнокомандне місце. Усі представники нашої області, більшість з яких виступили в кількох видах, спромоглися увійти до чільної десятки, а двоє з них піднялися на п’єдестал і отримали нагороди: Поблічко Олена (м.Кам’янець-Подільський), метання диска-2 місце (34,98 м), штовхання ядра вагою 3 кг- 7 місце (10,35 м), обидва результати-рекорди України для жінок вікової групи 55- 59 років;  Оніщук Микола (м.Красилів), вікова категорія 70-74 роки, спортивна ходьба на 10 км по шосе, в складі команди з Сергієнком Анатолієм (с.Погреби, Київська область) та Кравченком  Юрієм  (м.Чернігів ) здобув срібну медаль, а особисто посів 10 місце; Янкун Євгенія (м.Кам’янець-Подільський), метання диска-6 місце серед  жінок вікової групи 55- 59 років; Ткачук Олександр (м.Кам’янець-Подільський), стрибки з жердиною-8 місце серед чоловіків вікової групи 60- 64 років; Ліпіч Валентин (м.Кам’янець-Подільський), стрибки у довжину – 9 місце серед чоловіків вікової групи 55-59 років; Музалевський Олександр (м.Славута), півмарафон-5 місце в складі команди України серед чоловіків вікової групи 50-54 років.