22.04.2019 — 17:25

На Чемеровеччині завершують будівництво нової сонячної електростанції

Як повідомляють у Чемеровецькій районній державній адміністрації, на завершальній стадії реалізації знаходиться  проект із встановлення сонячної електростанції у с.Слобідко-Смотрицька. Днями об’єкт оглянув заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов.

Петро Іванович ознайомився із ходом виконання робіт, поспілкувався із робочою бригадою. Як зазначають в Чемеровецькій РДА, генеральним підрядником виступає ТОВ «Смарт Енерджі Україна», які використовує обладнання з Болгарії, Туреччини і Китаю.

Роботи на об’єкті розпочато у листопаді 2018 року, а станом на сьогодні вони  виконані на 90%. Загальна площа СЕС становить 19 га.  Відкриття сонячної електростанції заплановано на червень 2019 року. Наразі на об’єкті задіяно 70 осіб, які виконують роботи із встановлення панелей.

Сума інвестицій у будівництво становить біля 5 млн. доларів. Кількість постійних працівників при масштабній роботі ФЕС становитиме 10 чоловік. Також планується залучати близько 30 працівників, що працюватимуть тимчасово.

Джерело