06.06.2019 — 17:06

Художній керівник Хмельницької обласної філармонії отримала ґрант Президента

Відповідно до розпорядження Президента України №58/2019-рп “Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів” ґрант у галузі театрального мистецтва отримає художній керівник Хмельницька обласна філармонія Богдана Латчук.

Як зазначено в розпорядженні, 211 тисяч 128 гривень Латчук-Воронова Богдана Андріївна, режисер, отримає для для створення і реалізації творчого проекту «Ярослав Мудрий» Г.Майбороди на базі Хмельницької обласної філармонії (м.Хмельницький).

Пані Богдана – випускниця Хмельницьке музичне училище ім В. І Заремби та Київської консерваторії ім. П.І.Чайковського, має ступінь магістра театрального мистецтва. З 2018 року є художнім керівником Хмельницької обласної філармонії. У її творчому доробку на цій посаді – опера “Богдан Хмельницький” за мотивами К. Данькевича, де Богдана Лапчук виступила режисером-постановником. Глядачам оперу представили у листопаді минулого року до 80-ї річниці Хмельницької обласної філармонії.

🌷Щиро вітаємо, бажаємо подальших творчих злетів та успішного втілення всіх задумів!