22.08.2019 — 15:46

До уваги державних службовців, що працюють у сфері державних закупівель! Навчання у рамках програми MATRA в Королівстві Нідерланди

За інформацією Національного агентства України з питань державної служби у період з 6 по 15 листопада 2019 року у містах Гаага та Лейден (Королівство Нідерланди) проходитиме навчання у рамках програми MATRA з питань верховенства права на тему «Державні закупівлі» (далі – програма MATRA).

Програму MATRA розроблено з метою зміцнення інституційної спроможності державних органів у сфері верховенства права у країнах: Албанія, Вірменія, Боснія і Герцеговина, Грузія, Молдова, Північна Македонія. Сербія, Туреччина, Україна та Чорногорія. Зазначений тематичний курс передбачає участь 4 кандидатів від України.

Кандидати на участь у програмі MATRA повинні відповідати таким критеріям:

– посада державної служби;

– сфера відповідальності – державні закупівлі на центральному, або місцевому рівнях;

– вільне володіння англійською мовою.

Подати аплікаційну форму на участь у зазначеній програмі можна на офіційному веб-сайті Нідерландського гельсінського комітету https:www.nhc.nl/themes/building-up-rule-of-law/matrarolt/ до 08 вересня 2019 року.

Розгляд аплікаційних форм та обрання відповідних кандидатів здійснюватиметься нідерландською стороною з урахуванням рекомендацій Посольства Нідерландів в Україні, а також Національного агентства України з питань державної служби як координатора зазначеної програми.

Контактна особа: Альона Пасека

тел. (044) 256-00-61, E-mail: paceka@nads.gov.ua