05.11.2019 — 17:46

Програма розвитку ООН запрошує журналістів та представників мас-медіа на тренінги «ОСББ. Просто про складне»

Спільний проєкт Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) продовжує серію регіональних семінарів для журналістів з тематики ОСББ та енергоефективності.

Мета
Підвищення обізнаності журналістів та представників мас-медіа про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків як найдієвішого шляху до енергоефективності та покращення умов проживання мешканців багатоквартирних будинків. Роз’яснити складні поняття та розвіяти найпоширеніші міфи. Розібратися, чому про ОСББ варто писати/знімати і як це робити цікаво і зрозуміло.

Для кого
Для журналістів та представників національних та регіональних засобів масової інформації.

Де і коли
Тренінги відбуватимуться паралельно із трьома заходами:

7 листопада, Вінниця – ІІ Вінницький Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «ОСББ: відповідальність, самоорганізація, енергоефективність»

15 листопада, Івано-Франківськ – «П’ятий міжнародний інвестиційний та економічний Форум»

26 листопада, Чернігів – «Фінанси в ОСББ: як керувати правильно»

Кількість учасників для кожного тренінгу – до 20 осіб

Журналісти матимуть можливість поспілкуватися з головами ОСББ, представниками міської влади, експертами у сфері житлово-комунального сектору та енергоефективності, взяти інтерв’ю.

Запрошені спікери тренінгів
Тетяна Бойко – координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм громадської мережі Опора

Тетяна Кузнєцова, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, медіаексперт

Про що говоритимемо
· Де шукати надійну та перевірену інформацію, які джерела використовувати

· До яких експертів звертатися за коментарями?

· Хто в Україні займається проблематикою ОСББ та енергоефективності та які програми реалізуються (державні програми, регіональні програми, міжнародні проєкти)

· Історії успіху – де їх шукати

· Стан медійного ринку на сьогодні: що і як пишуть про ОСББ та енергоефективність

Запрошуємо до реєстрації за посиланням https://forms.gle/E3vSztZw5xBEs7Dx7.

Дедлайн реєстрації – за день до початку кожного тренінгу.

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгах, будуть окремо поінформовані про місце, час початку та інші організаційні питання, а також отримують програму заходу.

Організатори відшкодовують транспортні витрати (поїзд/автобус), та забезпечують харчування протягом тренінгу.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Тетяни Дієвої, спеціаліста з моніторингу та комунікацій, за тел. (050)446 50 04 або надіславши листа на адресу tetyana.diyeva@undp.org

Проєкт «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) впроваджується Програмою розвитку ООН та фінансується Європейським союзом. Діяльність проєкту відбувається в рамках програми Європейського Союзу з підтримки енергоефективності в Україні (EE4U), що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скороченню викидів парникових газів.

Проєкт мобілізує співвласників житла багатоквартирних будинків в Україні та підтримує їхню мотивацію до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проєкт працює в 24 областях України та місті Києві, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяє зміцненню потенціалу як новостворених, так і вже існуючих ОСББ. Більше про проєкт можна дізнатися за посиланням.

Джерело