03.01.2020 — 09:57

Увага! Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2020»

Інформація щодо міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2020» 10-13 березня 2020 року в м. Токіо (Японія)

За інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України інформуємо, що відповідно до Експортної стратегії України на 2017-2021 роки та Стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року, Японія входить до переліку пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української продукції агропромислового сектору.

Одним з важливих інструментів просування українського експорту є участь українських компаній у виставково-ярмаркових заходах Японії. Перший колективний павільйон національних виробників на міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2019» (м.Токіо, 05-08.03.2019) консолідував зусилля багатьох державних та громадських інституцій розвивати та просувати продукцію експортоорієнтованих вітчизняних підприємств. До павільйону було залучено 13 українських компаній, які презентували найбільш перспективні продуктові категорії.

FOODEX JAPAN – виставка №1 продуктів харчування і напоїв в Азіатсько-тихоокеанському регіоні. Близько 2/3 учасників виставки – міжнародні компанії, які використовують цю виставку як шанс зустрітися безпосередньо з покупцями з Японії.

FOODEX JAPAN – це найбільша щорічна виставка країн в індустрії продуктів харчування і напоїв, яка охоплює галузі промисловості, такі як сільськогосподарські продукти, оброблені харчові продукти, а також безалкогольні та алкогольні напої (включаючи багато найменувань, які раніше не зустрічалися на японському ринку) .

FOODEX Japan підтримується Міністерством міжнародних відносин Японії; Міністерством охорони здоров’я і праці Японії; Міністерством сільського, лісового і рибного господарства Японії; Міністерством землеробства, інфраструктури і транспорту Японії; Префектурою міста Тіба; Японським товариством з просування міжнародних зв’язків (JETRO), а також 45 галузевими і професійними асоціаціями.

Тематично виставка ділиться на наступні сектори:

Foodex Deli – продукти кулінарії;

Tea and coffee plaza – різні сорти чаю та кави і супутня продукція;

Health, organic and natural plaza – продукти дієтичного харчування, продукти, вирощені без застосування добрив;

Food from Japan – японські продукти харчування.

Також під час виставки будуть проведені семінари та різноманітні заходи. До участі у виставці запрошуються всі бажаючі.

Участь у виставці FOODEX JAPAN – це змога знайти нові ринки збуту своєї продукції, особливо в Японії, яка в цій сфері переважно (до 20%) залежить від імпортних поставок.

FOODEX JAPAN надасть можливість продемонструвати свої товари і послуги тисячам старих і нових покупців з усього азіатського ринку. Щорічно виставка привертає порядку 3500 експонентів з 90 країн, які представляють свою продукцію на 3800 стендах, і 80426 професійних покупців.

Будуть представлені такі види продукції: Продукти зі злаків, картопля, овочі, фрукти, гриби, горіхи, хлібобулочні вироби, спагетті, паста, м’ясо і птиця, молоко, яйця, морські продукти, всілякі інгредієнти, делікатеси, упаковка, спеції і прянощі, цукор , сироп, мед, харчові масла, кондитерські вироби, десерти, здорова їжа, органічна їжа, натуральна їжа. Алкогольні і безалкогольні напої, кава, чай, інше.

Японія – друга за величиною економіка в світі і має високу купівельну спроможність, імпортує 60% від загального обсягу продовольчого ринку, а також Японія – економічний лідер Азії і по праву може служити відправною точкою для виходу на азіатський ринок!

У цьому контексті та з метою подальшого просування українського експорту на перспективні зовнішні ринки, Мінекономіки звертається з проханням до українських компаній агропромислового сектору взяти участь у колективному стенді на виставці «FOODEX Japan 2020» (м.Токіо, 10-13 березня 2020 року).

За більш детальною інформацією щодо умов та перспектив участі, можна дізнатися у контактної особи організаторів колективного стенду на FOODEX Japan 2020: пана Юрія Луценко, тел. +38067-443-00-42, ел. пошта info@consultingintegrated.com.