12.02.2020 — 15:53

Ми щодня маємо пам’ятати подвиг наших захисників, – Д. Габінет

Сьогодні, напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, керівництвом області підтримано традицію зустрічей в стінах обласної державної адміністрації з представниками Хмельницької обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою організації Миколою Приступою.

Вітаючи учасників зібрання, голова адміністрації відмітив, що такі зустрічі слугують гарним прикладом для молодого покоління, яке має пам’ятати про ті жертви, які були понесені і шанувати тих, хто є поруч з нами.

«Сьогодні слово «війна» знову стало актуальним для нашої країни. І пригадуючи події, які мали місце у 80 – ті роки і до сьогодні – це болюча рана, адже кожний четвертий, хто брав участь у бойових діях в Афганістані – українець, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся – також українець. Ми маємо про це постійно пам’ятати», – наголосив Дмитро Анатолійович.

Продовжуючи спілкування, голова обласної Спілки ветеранів Афганістану Микола Приступа поінформував присутніх про діяльність членів організації на теренах області, про співпрацю з обласною державною адміністрацією та обласною радою, тощо. Серед іншого було порушено питання дотримання соціальних гарантій цієї категорії осіб, в частині забезпечення медичною допомогою та пільговим проїздом.

В продовження урочистостей, найактивніші представники обласної Спілки були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації.

«Дорогі ветерани! Я дякую вам за ваш подвиг, громадянську позицію та за те, що не залишаєтеся байдужими до тих процесів, які відбуваються у нашій країні. Саме ви є першоосновою керівної ланки нашого громадянського суспільства. – сказав очільник області. – Своїм прикладом ви надихаєте молоде покоління, даючи їм дороговказ, яким вони мають рухатися. Ви з честю виконали свій обов’язок, стали гідним прикладом хоробрості, героїзму та мужності, а часто і милосердя, в тих гарячих подіях».