07.09.2020 — 16:21

Результати брифінгу за 07.09.2020. ВІДЕО

Сьогодні під час брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш поінформував про стан захворюваності в області на COVID-19 та заходи, що вживаються для запобігання подальшому поширенню хвороби.

Основні тези брифінгу:

➡ За вихідні зареєстровано 233 нових випадки захворювання на COVID-19, 61 випадок одужання та 4 летальних випадки. Вже за сьогодні виявлено 36 нових випадків та 9 одужань. Зафіксовано ще 1 летальний випадок: в Ізяславській ЦРЛ помер чоловік, 1935 р.н., що був госпіталізований з пневмонією, 5.09 у нього був відібраний біоматеріал на дослідження, однак пацієнт помер. Сьогодні у нього посмертно підтверджено COVID-19.

➡ Загалом в області зареєстровано 3318 випадків хвороби, 1615 осіб перебувають на лікуванні, з них 416 – на стаціонарі, 1199 лікуються амбулаторно. Розгорнуто 871 ліжкомісце для надання стаціонарної допомоги хворим з COVID-19.

➡ У розрізі закладів: повністю завантажена Хмельницька інфекційна лікарня (160 хворих, 1 підозра, завантаженість 100%), майже повністю заповнена Славутська ЦРЛ (71 хворий і 21 підозра, завантаженість 87%). У Шепетівській ЦРЛ – 59 хворих, 19 підозр, завантаженість 78%, Дунаєвецькій ЦРЛ – 65 хворих, 5 підозр, завантаженість  – 75%, Городоцькій ЦРЛ 17 хворих, 10 підозр, завантаженість – 27%, Ізяславській ЦРЛ – 2 підозри, завантаженість 2%,  Кам’янець-Подільській ЦРЛ – 39 хворих,  12 підозр, завантаженість  51%, у  Старокостянтинівській ЦРЛ – 2 хворих, завантаженість – 5%. Загалом по області завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19 складає 56%.

➡ Наступні заклади, що за потреби будуть розгорнуті: Волочиська ЦРЛ,  Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин, Красилівська ЦРЛ. Вирішується питання про розгортання ще одного закладу у м.Хмельницькому, орієнтовно ним буде Хмельницька міська лікарня.

➡ Серед випадків, що викликають найбільше занепокоєння:

-10 випадків захворювання в Національній академії ДПСУ ім.Б.Хмельницького. Це 5 працівників, в т.ч. медичних, 4 військовослужбовці, 1 курсант, ізольовані на території закладу, лікуються амбулаторно.  Встановлено коло контактних осіб кількість 120 чоловік, проводиться тестування

-2 випадки у працівників Хмельницької обласної лікарні – в ортопедичному відділення та харчоблоці

-1 працівник геріатричного закладу у Базалії. У 36 підопічних та 26 працівників сьогодні відбирається біоматерал для ПЛР-аналізу.

-6 футболістів команди “Епіцентр”

-1 працівник “Електротрансу”

-2 працівники податкових органів

➡ У зв’язку з початком освітнього процесу під особливим контролем захворюваність в навчальних закладах. За вихідні зареєстровано 18 нових випадків захворювання в закладах освіти: 7 вчителі, 2 вихователі ДНЗ, 1 бібліотекар, 1 водій, 5 учнів та 2 студенти. Класи, де виявлено захворювання, переведені на дистанційну форму. Повністю призупинено навчальний процес в Летичівському НВК №1, Глушковецькій гімназії Ярмолинецького району.

➡ Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС, розпочало діяти нове зонування області за епідемічними рівнями. В помаранчеву зону, окрім Волочиського району, потрапили ще м.Славута, Новоушицький, Теофіпольський та Ярмолинецький райони. Введено додаткові протиепідемічні заходи, і районні штаби контролюють дотримання відповідних обмежень.

➡ За минулий тиждень в області працівниками Національної поліції складено 102 адмінпротоколи про порушення вимог протиепідемічних заходів.