21.11.2020 — 10:17

Звернення голови ОДА з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дорогі земляки!

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності!

Пам’ять повертає нас у ті дні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, показали надзвичайну силу духу, згуртованість, волю у боротьбі за гідність та свободу.

Священна Небесна Сотня, меморіальна пісня «Плине Кача» – трагічні символи тих гарячих днів. Це біль втрат – страшна ціна за прагнення вільно мислити і діяти, самим розвивати і будувати свою країну. Це час, коли ми зробили надзвичайно важливий крок – взяли відповідальність на себе за всі зміни, за встановлення нових європейських правил суспільного життя, за право визначати своє майбутнє; час, коли в Україні народився дуже потужний волонтерський рух.

Російська агресія змусила заплатити надто дорого за ці природні людські рішення. Ми продовжуємо боронити нашу незалежність на фронті у боротьбі з російськими окупантами, продовжуємо відстоювати нашу ідентичність.

У цей день ми схиляємо голови в скорботі за усіма, хто віддав свої дорогоцінні життя за волю України!

Наша щира вдячність усім захисникам, які сьогодні на передовій!

Гідність – це те, що ідентифікує людину та націю. Український народ не втратив своєї гідності, попри століття її нищення. Гідність і Свобода є важливим і безцінним даром для кожного з нас, даром, який треба захищати щодня.

Україна обрала власний шлях розвитку і впевнено йде ним. Він не простий і не може бути простим. Дорослішає держава, дорослішає громадянське суспільство, щодня перед нами постають нові цивілізаційні виклики, всі разом ми долаємо їх, всі разом ми торуємо шлях гідності і свободи. Ми маємо свою найкращу Україну і довели всім, що здатні її відстоювати і захищати, і захистимо!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова адміністрації                                                                     Дмитро Габінет