15.04.2021 — 15:02

ПРОГРАМА «СЛУЖБА СТАРШИХ ЕКСПЕРТІВ» (SES) ОГОЛОСИЛА ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА 2021 РІК

Програма «Служба Старших Експертів» (SES) розпочала прийом заявок для органів місцевого самоврядування, підприємств та інших установ. Служба Старших Експертів (SES) – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проєкти в інші країни на громадських засадах.

Експерти із різноманітних сфер діяльності, які мають багаторічний професійний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надати співробітникам допомогу, відповідно до поставлених керівником задач.

SES – це більше 12000 експертів, які надають свою допомогу на громадських засадах. Секрет їхнього успіху – багаторічний професійний досвід в 50 галузях економіки і 500 професійних сферах.

Організація працює з 1983 року і вже реалізували понад 50000 проєктів в 160 країнах світу: в Африці і на Близькому Сході, в Азії та Середньої Азії, в Латинській Америці і Вест-Індії, в Центральній, Східній і Південно-Східній Європі, на Кавказі, а також в Україні.

SES надає підтримку:

малим і середнім підприємствам,

органам комунального управління,

палатам і економічним об’єднанням,

соціальним та медичним закладам,

шкільним і професійним освітнім установам.

Проєкт знаходить потрібного фахівця, виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Проблеми, які вирішуються експертами, полягають, в першу чергу, в підвищенні кваліфікації персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні різноманітних задач технічного та організаційного характеру, наприклад:

організація підприємства,

поліпшення якості,

навчання персоналу,

розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу,

експорт продукції,

модернізація виробництва.

Проєкт оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).

Експерта обирають на основі стандартизованої заявки (якщо підприємству/установі менше 2-х років, то також додатку до заявки), яку потрібно надіслати представнику SES в Україні. Подача заявки – безкоштовна!

Тривалість проєктів SES становить, як правило, від чотирьох до шести тижнів, максимум півроку. Організація додаткових проєктів можлива в будь-який час.

Анкета для участі у Програмі, а також усі необхідні додатки доступні для завантаження за посиланням: https://cutt.ly/lvsqmf0

Електронна адреса для заявок: ses@ucci.org.ua

Контакти:

044 461 98 08

067 233 47 50

Офіційний сайт SES: https://www.ses-bonn.de/ru/startseite