27.04.2021 — 15:18

В рамках підготовки до приватизації відбувся прес-тур на Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів, прозорий аукціон по якому відбудеться 7 травня.

Представники Фонду державного майна провели для журналістів екскурсію об’єктом та відповіли на запитання в рамках організованої прес-конференції.

Дунаєвецький КХП стане першим обєктом в рамках приватизації ряду державних комбінатів хлібопродуктів. «Приватизація КХП є вигідною для всіх: держава отримає надходження до бюджету та пожвавлення економічної активності, інвестори – важливі для розвитку бізнесу активи, місцеві громади – робочі місця та розвиток територій», – заявив під час прес-туру директор Департаменту приватизації Фонду держмайна Владислав Данилішин.

Підприємство в Дунаївцях займається виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості та кормів для тварин, оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням, кормами для тварин тощо.

Свого часу ці комбінати були однією з ключових ланок аграрного виробничого процесу, який монопольно контролювала держава. Проте, з переходом до вільного ринку цей актив став непрофільним для держави. Значну частину таких підприємств важко назвати успішними, але їх приватизація може докорінно змінити ситуацію.

Дунаєвецьке КХП має 7 земельних ділянок загальною площею 36,8543 га, а також нерухоме майно загальною площею понад 79 тис м², серед якого: елеватори, пекарні, млинзавод, лабораторії та інші виробничі приміщення.

Наявний власний автопарк та залізничний під’їзні колії, системи водопостачання та водовідведення, власна охорона.

Це значний потенціал, який можна розвинути за умови залучення приватних інвестицій в модернізацію підприємства.

Умови приватизації зокрема передбачають збереження профілю діяльності, дотримання вимог природоохоронного законодавства та збереження соціальних гарантій для працівників.

Ознайомитися детальніше з інформацією про приватизацією Дунаєвецького КХП можна, перейшовши за посиланням: https://bit.ly/3dDZu6D