16.06.2021 — 10:55

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у вересні 2021 року організовує та проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED).

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у вересні 2021 року організовує та проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED). UQED – це масштабний проект, покликаний представити органічним потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном. Проект також націлений на розвиток експортних компетенций органічних виробників і промоцію органічного виробництва в Україні. Ukrainian Organic Export Days відбудеться у період з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року.

Учасники проекту матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес-зустрічах з потенційними партнерами з країн ЄС та у тренінгу з ведення В2В- онлайн перемовин, ознайомитись з торговими можливостями та проаналізувати пріоритетні ринки для експорту.

До участі запрошуються українські виробники органічних харчових продуктів, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом. Наприклад: BioSuisse, КОР, USDA, EU Organic Bio та інші.

UOED реалізується Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з Асоціацією «Ягідництво України». Проект став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USA1D з аграрного і сільського розвитку (АГРО), який виконується компанією Chemomcs International, а також за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Матеріали:

➡ Захід UOED у Фейсбук: https: //cutt lу/опТ0sZY:

 ➡ Публікація анонсу UOED у Фейсбук; https: //cutt lу/WnT0fJu;

 ➡ Повний анонс: https: //cutt lу/InT0xc3;

 ➡ Анонс на Експортному Веб-порталі: https: //cutt lу/fnT0b84,

Контактною особою від Установи для подальшої комунікації з порушеного питання призначено Пащукова Сергія, провідного фахівця відділу експортної освіти. Електронна адреса: spashchukov@epo.org., мобільний телефон:066-423-53-23.