29.07.2021 — 09:36

Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА з 29.07.2021 по 17.08.2021 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Плужненського професійного аграрного ліцею(Хмельницька обл., Ізяславськийрн, с.Плужне)

Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА з 29.07.2021 по 17.08.2021 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Плужненського професійного аграрного ліцею(Хмельницька обл., Ізяславськийрн, с.Плужне).

До участі у конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше трьох років);

Для участі у конкурсі  претенденти особисто подають:

копію документа про повну вищу освіту,

копію документа про післядипломну освіту в галузі управління,

копію документа, що посвідчує особу (паспорт),

копію трудової книжки;

дві фотокартки розміром 4х6 см;

заповнений власноруч аркуш по обліку кадрів,

автобіографію,

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

довідку про відсутність в особи судимості,

програму розвитку програму розвитку закладу освіти на 2 роки,

рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

                                                                                                                            Додаткова інформація щодо основних обов’язків директора, умов та розміру оплати праці надається Департаментом освіти, науки, молоді та спорту  Хмельницької обласної державної адміністрації.

Звертатись за адресою: 29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, Будинок освіти, 1-й поверх, каб. 104, тел. (0382) 764851.

Контактна особа – Ольга ПОЛІЩУК (0680107160).