24.08.2021 — 15:40

Покоління незалежної України: черговий рекорд встановлено на Хмельниччині

Сьогодні, в день, коли українці відзначають 30-річчя незалежності нашої держави, 1330 юних хмельничан, наймолодшому з якого виповнилося лише 11 місяців, на головній площі Хмельницького встановили рекорд України. У серці Хмельниччини вони розмалювали фарбами полотно розміром 2 на 5 метрів – унікальну картину-рекорд «Покоління незалежної України». Це подарунок від усіх, хто народжений у незалежній Україні, до ювілею Незалежності.

 

Встановлення рекорду відбулось за ініціативи керівниці ГО “Об’єднання Хмельниччина без сиріт” Тетяни Воронцової, під патронатом голови облдержадміністрації  Сергія Гамалія та за підтримки депутатки обласної рад Ульяни Ткаченко, депутата Хмельницької міської ради Романа Ужви, художниці Марини Ролі.

Як зазначила представниця Книги рекордів України Світлана Леус, місяць тому до Національного проекту «Книга Рекордів України» надійшла рекордна кількість заявок на встановлення рекорду України. Рада, що вирішувала які саме рекорди зафіксувати і про які дізнається увесь світ, розглянула заявки з багатьох регіонів України. За результатом розгляду зафіксують лише 5 з них, серед яких і рекорд, що встановлюють сьогодні на Хмельниччині.

“Подібні ініціативи – це можливість заявити на всю Україну про важливість підтримки молодого покоління, адже це наше майбутнє. Впевнений, що ті, хто сьогодні є дітьми, через 30 років стануть видатними вченими, лікарями, впровадять нові технології, зроблять нові відкриття світового рівня в різних сферах життєдіяльності людини. Тож бажаю всім, хто сьогодні долучився до цього чудового рекорду, втілити в життя всі мрії та задуми, аби наша країна розвивалася та процвітала!” – зазначив Сергій Гамалій.