11.12.2023 — 10:03
Новини

➡ На черговому засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» було здійснено аналіз інформації, оприлюдненої в електронній системі PROZORRO щодо 5–ти найбільш актуальних закупівель по області.

Відповідно, робоча група обласної військової адміністрації рекомендувала Кам’янець-Подільській міській раді скасувати закупівлю – ремонт майданчика у сквері «Гунські криниці» в м. Кам’янець-Подільський, бо вона є недоцільною та непріоритетною в період воєнного стану. Рекомендую утриматися від витрачання бюджетних коштів на проекти, які не є критично важливими для населення громади та обороноздатності країни.

Крім того, представники громад дали пояснення та обґрунтували такі оголошені закупівлі, капітальний ремонт головного корпусу з прибудовою та утеплення фасадів у Шепетівській багатопрофільній лікарні, капітальний ремонт адмінбудинку у с.Іванівка Улашанівської сільської ради, поточний ремонт будівлі школи Улашанівського ліцею, капітальний ремонт з утеплення фасадів та заміни віконних блоків в будівлі торгівельного центру «Дитячий Світ» у місті Хмельницькому.

Крім того, за результатами попередніх засідань, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області розпочало моніторинг процедур по 8 закупівлях.

“Безпечні та доступні ліки в Україні” – семінар для працівників закладів охорони здоров’я області

➡ За минулий тиждень робоча група «Прозорість і Підзвітність» здійснила  аналіз інформації на PROZORRO щодо 8 найбільших закупівель по області, вартість яких перевищує 1 млн. грн.

➡ 5 об’єктів відібрано для отримання пояснень  від представників організаторів цих закупівель щодо їх доцільності та обґрунтованості. Закупівлі проводять Хмельницька, Кам’янець-Подільська, Шепетівська міські ради, Улашанівська сільська рада.

➡ В рамках роботи робочої групи «Прозорість і Підзвітність» за сприянна правоохоронних органів краю повернуто  276 тис гривень на рахунок відділу освіти Слобідко-Кульчієвецької сільської ради  та 644 тис. грн – на рахунок відділу освіти Волочиської міської ради, які були сплачені за постачання електроенергії.