19.06.2019 — 16:12
Екологічні висновки

Інформація про проведення державної екологічної експертизи

На виконання ст. 10 Закону України «Про екологічну експертизу» Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації інформує.

Протягом липня 2017 року  місяця проведено державну екологічну експертизу матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище, а саме:

  1. розробки та гірничотехнічної рекультивації Горинь-Крупецького родовища пісків (ділянки «Північна» та «Південна») у Славутському районі Хмельницької області (на замовлення ВКП «Явір-Інвест»). Видано позитивний висновок державної екологічної експертизи від 18.07.2017 року  № 006;
  2. розробки і рекультивації Антонінського родовища цегельної сировини Красилівського району Хмельницької області (на замовлення ФОП Оцалюк Алла Володимирівна). Видано позитивний висновок – від 18.07.2017 року  № 007.

 

Протягом червня 2017 року місяця проведено державну екологічну експертизу матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище, а саме:

  1. буріння артезіанських свердловин для господарсько-питного водопостачання заводу по переробці сої в с. Адампіль Старосинявського району Хмельницької області (на замовлення ТОВ «Елеватор Буд Інвест»). Позитивний висновок державної екологічної експертизи від 16.06.2017 р. № 004;
  2. доповнення до гірничої частини робочого проекту розробки Кудринецького-1 родовища гіпсу в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області (на замовлення Кам’янець-Подільського публічного акціонерного товариства «Гіпсовик»). Позитивний висновок – від 21.06.2017р. № 005.

 

Протягом травня місяця проведено державну екологічну експертизу матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище розробки і рекультивації Адамівського-ІІ родовища глауконіт-кварцових пісків продуктивністю 50 тис. тон на рік в Ярмолинецькому районі Хмельницької області (на замовлення ТзОВ «Науково-виробниче комерційне підприємство Екоресурс»). Матеріали оцінки впливів на навколишнє середовище повернуто на доопрацювання у відповідності до вимог природоохоронного законодавства – висновок державної екологічної експертизи від 11.05.2017 №003.


На виконання ст. 10 Закону України «Про екологічну експертизу»  Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації інформує.

Протягом січня місяця проведено державну екологічну експертизу матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище, а саме:

  1. комплексу з переробки органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії смт. Теофіполь (на замовлення ТОВ «Теофіпольська енергетична компанія»). Позитивний висновок державної екологічної експертизи від 23.01.2017 №001.
  2. реконструкції з розширенням комплексу у складі заводу продовольчих товарів, інженерних мереж і споруд під трикотажну фабрику по вул. Леніна, 43 в смт. Базалія Теофіпольського району, Хмельницької області (на замовлення ПП «Аслан-Текстиль»). Позитивний висновок – від 27.01.2017 №002.