03.05.2019 — 14:27
Хмельницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор центру – Власюк Тетяна Михайлівна

29016, м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1
(0382) 76-55-58, 65-02-38
hocsssdm@ukr.net
http://hocsssdm.org.ua/

Центр соціально-психологічної допомоги : (0382) 74-64-72

Центр матері і дитини: (0382) 62-21-50

Гуртожиток для дітей-сиріт: (0382) 62-26-95; 62-27-58

Центр ресоціалізації наркозалежної молоді: (0382) 61-32-52

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – центр) є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у відповідній територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Головна місія – забезпечити доступність сімей, дітей та молоді до якісних соціальних послуг у кожній територіальній громаді області.

Основною метою діяльності центрів є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основними принципами діяльності центру є законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних та правових норм під час надання допомоги, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основними завданнями обласного центру є:

– Забезпечення участі обласного, районних, міських, та селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм з питань соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.

– Здійснення контролю і координація діяльності районних, міських, селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

– Сприяння розвитку мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування Хмельницької області спеціалізованих формувань, забезпечення їх функціонування.

– Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності районних, міських, селищних центрів та закладів соціального обслговування, надання їм методичної допомоги.

– Проведення тренінгів та семінарів для працівників районних, міських, селищних центрів, закладів соціального обслговвання, фахівців з соціальної роботи, волонтерів, інших суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, що залучаються до такої роботи.

– Забезпечення дотримання державних соціальних стандартів і нормативів, впровадження нових форм і методів проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.

– Проведення аналізу та оцінки потреб сімей, дітей та молоді у соціальних послугах та планування їх надання.