30.05.2022 — 15:58
Автомобільна мережа

Автобусна маршрутна мережа що відноситься до компетенції Хмельницької обласної державної адміністрації, налічує 320 діючих автобусних маршрутів, з яких – 258 міжміські автобусні маршрути та 62 приміські. Маршрутну мережу обслуговують 30 юридичних осіб та 104 фізичних осіб-підприємців.

Відповідно до укладених договорів про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах задіяно 676 транспортних засобів, з яких 552 на міжміських автобусних маршрутах та 124 на приміських.

Маршрутна мережа забезпечує транспортне охоплення всіх районних центрів області та міст обласного значення з м. Хмельницький.

Автобусне сполучення населених пунктів з районними центрами області забезпечується  внутрішньорайонними автобусними маршрутами, організація перевезень забезпечується районними державними адміністраціями.

До уваги субєктів господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення на внутрішньообласних маршрутах!

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року № 512 внесено зміни до п. 141 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. № 176 та до пункту 41 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081.

Договір про організацію перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, строк дії якого закінчується у період дії воєнного стану в Україні, вважається таким, дію якого продовжено на період дії воєнного стану в Україні і протягом одного року з дня його припинення чи скасування.

Продовження строку дії договору про організацію перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, можливе за згодою сторін та за умови підтвердження автомобільним перевізником спроможності виконувати зобов’язання відповідно до укладеного з ним договору.

З питань продовження строку дії договору необхідно звернутися до управління інфраструктури облдержадміністрації (кабінет № 133 або за номером телефону 76-59-87).