23.08.2019 — 09:04

Кам’янець пропонує молодіжні вихідні всеукраїнського масштабу 

13-14 вересня у Старому замку відбудеться Всеукраїнський форум «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці». Два дні твердиня Подільської землі буде місцем зустрічі активної молоді з усієї України. Понад 1000 хлопців і дівчат з’їдуться в Молодіжну столицю України-2019.

Концепція програми включає активну роботу на трьох  платформах: «Культура і креативність», «Я – політик», «Соціо та економіка».

П’ятниця тринадцятого вересня розпочнеться з урочистого відкриття форуму за участю представників із Міністерства молоді і спорту, діячів Всеукраїнських молодіжних організацій та рухів, міжнародних партнерів.

А вже далі молодь буде дискутувати, обговорювати, вчитися, дізнаватися, ділитися досвідом, говорити, воркшопити, слухати, дивуватися, вражатися разом із найцікавішими спікерами та найкваліфікованішими експертами.

Старий замок відчує потужний заряд енергії, коли молодь буде веселитися, співати, танцювати, дивитися фільми ІІІ Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА». Тут відбудуться також автограф-сесії з видатними діячами українського кіно, захоплюючі прем’єри і театральні постановки.

Релаксувати будуть учасники форуму на затишних лаунж-зонах та під час занять йогою. Набиратися енергії – під час інтерактивів та на локаціях Urban-Picnic. Також тут будуть інфо-куточки, цікаві івенти від української академії лідерства, презентації кращих практик молодіжної роботи, спілкування з учасниками проекту «No labels» – живи без ярликів.

Головна подія вечора – грандіозне театралізоване світлове 3D-шоу під назвою «Хроновояжер Леварій і проклята Аурінія».

Такого у нас ще точно не було!

Програма заходу