11.12.2019 — 15:43

«Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів»

20 грудня 2019 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться Міжнародний форум «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів». Ініціатором та основним організатором Форуму є Торгово-промислова палата України. Співорганізатор з турецької сторони – турецька частина українсько-турецької Ділової ради.

Запрошуємо взяти участь у форумі «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів», передусім, для підприємців таких сфер діяльності, як:

– енергетика;

– інфраструктура і транспорт;

– сільське господарство і продукти харчування;

– промисловість;

– логістика.

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, ряду міністерств, облдержадміністрацій. (Додається)

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з  бізнесменами закордоння, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, обговорити нагальні питання двостороннього співробітництва.

Форум дасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці, зокрема питання підписання меморандуму про ЗВТ, що дозволить з інформаційної точки зору висвітлити найбільш перспективні, а також спірні сторони цієї угоди.

Формат заходу також передбачає B2B переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. У свою чергу форум буде привабливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

Серед турецьких компаній беруть участь ALARKO Constracting Group (інфраструктура та будівництво), Renat Group (транспортно-логіслична компанія) та інші.

В рамках Форуму буде проведено засідання української частини українсько-турецької ділової ради, а також установче засідання української частини Українсько-Турецької двосторонньої палати.

Вартість участі в заході:

Члени ТПП України – 480 грн (вкл. ПДВ)
Не члени ТПП України – 66о грн (вкл. ПДВ)

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08,

Анна Любима (dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09),
Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua, тел.: +38 050 366 49 97).

Програма