02.07.2020 — 17:02

УВАГА! Управління інфраструктури облдержадміністрації оголошує конкурс із визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хмельницької області (внутрішньообласні маршрути)

Вищезазначений конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Об’єктом конкурсу є виконання функцій робочого органу з питань належного організаційного забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хмельницької області (внутрішньообласні маршрути).

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 3 грудня 2008 року № 1081.

До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Умови проведення конкурсу з визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хмельницької області (внутрішньообласні маршрути) затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 липня 2009 року № 265/2009-р, а також розміщені на веб-сайті облдержадміністрації https://www.adm-km.gov.ua/?p=48537

Перелік документів необхідний для участі у конкурсі:

  1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, засвідчена нотаріально або органом, який видав оригінал документально.
  2. Копія установчих документів суб’єкта господарювання.
  3. Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, Пенсійним фондом та по заробітній платі.
  4. Відомості про фахівців у галузі автомобільного транспорту, які мають профільну освіту, із зазначенням вищого навчального закладу, дати його закінчення, стажу роботи. До переліку включаються також особи, які мають освіту в галузі розробки програмного забезпечення та працюють на відповідній посаді.
  5. Відомості про досвід роботи з питань організації пасажирських автомобільних перевезень.
  6. Відомості про технічне забезпечення претендента із зазначенням кількості та призначення кожної одиниці оргтехніки.
  7. Пропозиції претендента щодо програмного забезпечення електронного реєстру міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території області.

Прийом документів на конкурс та отримання інформації, видача бланків заяв на участь у конкурсі проводиться за адресою: м. Хмельницький,  Майдан Незалежності, Будинок рад, управління інфраструктури облдержадміністрації, каб. 133, телефон для довідок 765 987 (режим роботи – 9 год. 00 хв. – 18 год. 15 хв. по понеділках-четвергах, 9 год. 00 хв. – 17 год. 00 хв. – по п’ятницях).

Термін подання документів по 15.07.2020 року включно.

Конкурс буде проводитися 16.07.2020 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький,  Майдан Незалежності, Будинок рад, управління інфраструктури облдержадміністрації, каб. 132.