Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

06.06.2017 — 15:45
Відбувся семінар по впровадженню на виробництві харчових продуктів міжнародної системи безпечності НАССР

1 червня у місті Вінниці відбувся семінар на тему “Нове харчове законодавство. Офіційний контроль операторів ринку. Права та обов’язки компетентного органу та операторів ринку. Практичні аспекти” для представників підприємств Хмельниччини та Вінниччини, діяльність яких пов’язана з виробництвом харчових продуктів. Семінар проводився експертами зазначеного проекту спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України за сприяння Департаментів агропромислового розвитку Вінницької та Хмельницької обласних державних адміністрацій.

06.06.2017 — 15:42
За минулий тиждень складено 208 актів про порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

06.06.2017 — 15:05
Відбулась нарада щодо проектування навчальних закладів

02 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулась нарада щодо проектування навчальних закладів. В обговоренні вимог до проектування загально освітніх шкіл у проекті ДБН В.2.2.3-201Х «Навчальні заклади» прийняли участь головні спеціалісти відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації.

06.06.2017 — 12:51
Обережно, ботулізм!

Ботулізм – отруєння, яке виникає внаслідок вживання харчових продуктів заражених продуктами життєдіяльності бактерій ботулізму. Характеризується важким токсичним ураженням центральної нервової системи.

06.06.2017 — 12:17
Збірна області вдало виступила на командному чемпіонаті України з велоспорту на шосе

У Кропивницькому в перші чотири дні літа пройшов командний чемпіонат України з велоспорту на шосе у гонці на час, груповій гонці та гонці критеріум серед двох наймолодших вікових груп.

06.06.2017 — 11:18
В облдержадміністрації обговорили стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах області до купального сезону

На засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, обговорили питання про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах області до купального сезону. Під час засідання, зокрема, проаналізували основні причини загибелі людей на воді, недоліки у роботі із запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах, а також ознайомились із інформацією про стан підготовки пляжів області до літнього сезону 2017 року.

06.06.2017 — 10:28
О. Корнійчук: Маємо докласти усіх зусиль для того, щоб мати повноцінний сучасний дитячий лікувальний заклад в області

Під головуванням голови адміністрації Олександра Корнійчука відбулася нарада з питання будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні та реконструкції існуючого корпусу під поліклініку.