Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

08.09.2017 — 18:16
Заслуженому тренеру України Анатолію Чумакову – 75

8 вересня у Хмельницькому відбулася урочиста зустріч, присвячена 60-річчю з дня створення боксерського клубу “Авангард” та 75 – річчю Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова. З цієї нагоди у залі телерадіокомпанії “Поділля-Центр” зібралися спортсмени, тренери, представники обласної та міської влади, громадськість.

08.09.2017 — 16:49
В облдержадміністрації відбулася презентація проектів автоматизації та диспетчеризації технологічних процесів

8 вересня під керівництвом т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного та за участю директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрія Гриневича відбулася презентація проектів автоматизації та диспетчеризації технологічних процесів, підготовлена представниками ТОВ «НВП Новус Кібернетік» та Асоціації з енергоефективності та енергозбереження.

08.09.2017 — 15:54
Увага! Прес-тур «Оновлена Донеччина» для представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації

14-15 вересня Донецька облдержадміністрація проводить прес-тур «Оновлена Донеччина» для представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації. Під час туру учасники зможуть ознайомитися з інфраструктурними об’єктами та їх відбудовою, відвідати опорні школи та Центри безпеки громадян, Центри надання адміністративних послуг, відбудовані мости, медичні заклади та очисні споруди. За географією прес-тур охопить Краматорськ, Слов’янськ та Слов’янський район, […]

08.09.2017 — 15:49
На Кам’янеччині відбулося відкриття меморіального знаку на честь Героя України Ігоря Брановицького

8 вересня в м. Кам’янці-Подільському відбулося відкриття меморіального знаку на честь учасника війни на Сході України, захисника Донецького аеропорту, Героя України з удостоєнням Ордену «Народний Герой України» (посмертно) Ігоря Брановицького. Пам’ятний знак встановили на фасаді клубу військової частини А 1884. Дана подія – це гарна нагода висловити подяку тим людям, котрі мужньо стояли на варті цілісності нашої держави.

08.09.2017 — 15:37
Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Представництвом України при Європейському Союзі оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: COS-EINET-2017-3-04:  “Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність”.

Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Представництвом України при Європейському Союзі оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: COS-EINET-2017-3-04:  “Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність”. Метою конкурсу є налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку малому та середньому підприємництву […]

08.09.2017 — 15:35
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 08.09.2017 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 445,7 млн.грн., що становить 110,2% до показників, затверджених обласною радою на січень-вересень  поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 4631,7 млн. грн. або 89,0 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на виконання […]

08.09.2017 — 12:36
У Департаменті соцзахисту підбили підсумки роботи у І півріччі 2017 року

7 вересня відбулося засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за результатами роботи у І півріччі 2017 року. Участь в засіданні взяв заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник.

08.09.2017 — 11:05
9 вересня – День фізичної культури і спорту

7 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту, яке традиційно відзначається в нашій державі в другу суботу вересня, в облдержадміністрації відбулося урочисте зібрання, приурочене цьому чудовому святу.

08.09.2017 — 10:12
У Ізяславській районній книгозбірні представлено виставку «Люди свободи»

В рамках районних заходів із відзначення 26-ї річниці проголошення незалежності України і голосував на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року за утвердження України як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави за ініціативи Українського інституту національної пам’яті проводиться всеукраїнська акція –  виставка «Люди Свободи» у всіх регіонах України.
Матеріали виставки «Люди Свободи» розповідає про 26 постатей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Усі експонати представлені у форматі плакатів про життя і творчість цих людей.