Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

12.09.2017 — 17:24
Хмельницьке музичне училище ім.В.Заремби розпочало навчальний рік у новому приміщенні

Управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації інформує про завершення  І черги будівництва нового приміщення музичного училища в комплексі з музичною школою по вул. Прибузькій, 8, що  в м.Хмельницькому.

12.09.2017 — 15:50
О. Корнійчук: Головне для нас – продуктивна праця по наповненню бюджетів та ефективне, раціональне, економне використання бюджетних коштів

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли заступники голови адміністрації, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

12.09.2017 — 15:06
Геннадій Зубко: Після встановлення будинкового лічильника рахунки мешканців багатоповерхівки зменшаться на 200-600 грн

Про це зауважив у блозі Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи введення в дію Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

12.09.2017 — 14:17
Олександр Корнійчук провів зустріч з представником Sumitomo electric

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва облдержадміністрації з  Лучіаном Ангелеску, представником машинобудівної компанії Sumitomo electric. Участь в ній взяли голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, заступники голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та Олег Гуменний, представники окремих структурних підрозділів.

12.09.2017 — 11:18
Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 31,4 тис. безробітних громадян

З початку року кількість роботодавців, які поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася на 16,3%.