Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

30.11.2017 — 18:56
Відбувся семінар працівників центрів соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді в області

28-30 листопада на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та фахівців із соціальної роботи органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті утворення об’єднаних територіальних громад.

30.11.2017 — 17:10
Перший в Україні мобільний центр надання адміністративних послуг почав працювати в Славутській громаді за підтримки програми «U-LEAD з Європою»

30 листопада у місті Славута відбулася урочиста презентація першого в Україні  мобільного ЦНАП – спеціального авто, облаштованого місцями для адміністраторів та відвідувачів, яке надаватиме 80 послуг у форматі «єдиного вікна» на Славутчині. Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України.

30.11.2017 — 16:45
Президент підписав зміни до Держбюджету 2017 року, спрямовані на вирішення найнагальніших соціально важливих питань

Законом, зокрема передбачається збільшення видатків на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, медичну субвенцію для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

30.11.2017 — 16:34
Книга «ПРИХОДЫ И ЦЕРКВИ ПОДОЛЬСКОЙ ЕПАРХИИ» стала доступною для кожного школяра, студента, педагога, науковця та краєзнавця

Текст цієї унікальної, нині відсканованої і оцифрованої працівниками обласного архіву книги, яка увійшла в серію перевидання кращих краєзнавчих праць з історії регіонів України, був надрукований в 2009 році білоцерківськими друкарями накладом 1000 екземплярів з незначними змінами та зі збереженням стилістичних особливостей авторського тексту, взятого з видання «Приходы и церкви Подольской епархии. Труды Подольского епархиального историко-статистического комитета. Выпуск девятый. Под редакциею священника Евфимия Сецинского». – Каменец-Подольск., Типография С.И.Киржацкого, Николаевская площ., д. № 5., 1901.

30.11.2017 — 15:10
Фінал обласного конкурсу КВК «Про.фест»

Глядачі та учасники конкурсу мали можливість не тільки повболівати за команди, а й чудову нагоду більше дізнатися про робітничі професії. Цей конкурс став ще одним кроком професійного майбутнього тих, хто тільки стоїть на порозі вибору, і тих, хто вже здобуває професію. Жарти та сценічні образи якими команди частували глядачів, були актуальними, свіжими та відображали компетентність у сфері робітничих професій.

30.11.2017 — 12:50
Юннати Хмельниччини – переможці та призери фіналу Всеукраїнського заочного конкурсу «День рослин-2017»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України у вересні – листопаді 2017 року провели ІІ етап Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2017» та нещодавно завершили підведення його підсумків. Конкурс проводився в рамках ІV Міжнародного дня рослин в Україні.

30.11.2017 — 11:49
Головне управління статистики у Хмельницькій області інформує

 Індекс промислової продукції за підсумками січня–жовтня 2017р. у порівнянні з січнем–жовтнем 2016р. становив 102,5%.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–жовтня 2016р. зменшився на 10,3%.

30.11.2017 — 10:30
Управління Держпраці: Увага! Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2018»!

Управління Держпраці у Хмельницькій області приймає роботи дітей на перший етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2018». Конкурс на обласному рівні триватиме до 15 лютого 2018 року.

30.11.2017 — 10:18
В. Кальніченко: першочергово необхідно шукати інвесторів серед місцевих підприємців та надавати можливість розвиватися регіональному бізнесу

29 листопада за участю першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка, голови Федерації профспілок області Геннадія Харьковського, голови Об’єднання організацій роботодавців області Івана Дунця та представників сторін соціального діалогу відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.

29.11.2017 — 18:11
“Об’єднання зусиль для вирішення проблем, які стримують ведення бізнесу, є актуальними та важливими для кожного з нас,” – В.Кальніченко

Сьогодні, 29 листопада, за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка та т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного, представників Державної фіскальної служби, Держпраці та Національної Поліції в області відбулось розширене засідання регіональної ради підприємців області.