Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

15.11.2017 — 16:30
Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

15 листопада відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області під головуванням  начальника ГТУЮ у Хмельницькій області   Віктора Худняка.

15.11.2017 — 16:10
Уряд схвалив законопроект, який підсилює комунікацію органів місцевого самоврядування з громадянським суспільством, – Зубко

Законопроект дає можливість врегулювати питання юридичної сили статуту територіальних громад, співпраці органів місцевого самоврядування і безпосередньо посадових осіб з громадянським суспільством, вести різні форми партисипативної демократії при роботі з громадянським суспільством. Так Віце-прем’єр-міністр -Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував рішення Уряду, яким було схвалено проект відповідного Закону.

15.11.2017 — 12:25
В місті Ізяслав проведено демонтаж САУ ІСУ-152

З метою збереження цілісного комплексу пам’ятки архітектури XVIII століття – палацовий комплекс князів Сангушків – головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим було ініційовано демонтаж САУ ІСУ-152 із охоронної зони пам’ятки архітектури та було проведено відповідну роботу.

15.11.2017 — 12:02
У період 7-10 грудня 2017 р. у м. Ізмір (Туреччина) у контексті активізації галузевого співробітництва із Турецькою Республікою проходитиме 11-та Міжнародна туристична виставка «TRAVEL TURKEY».

У період 7-10 грудня 2017 р. у м. Ізмір (Туреччина) у контексті активізації галузевого співробітництва із Турецькою Республікою проходитиме 11-та Міжнародна туристична виставка «TRAVEL TURKEY». Організаторами заходу (компанія «IZFAŞ») пропонується Україні участь у статусі країни-партнера у зазначеній виставці. Серед основних напрямів роботи виставки визначено надання послуг у сфері медичного туризму. Також передбачається презентація культурного потенціалу країни-партнера, […]

15.11.2017 — 09:51
Колектив Ізяславського районного управління Держказначейства став учасником Всеукраїнської акції «Об’єднаємо Україну!»

Працівниками Державної казначейської служби України ініційовано проведення  Всеукраїнської акції «Об’єднаємо Україну!» в усіх територіальних органах  казначейства нашої держави. В ході його проведення заплановано спільно створити найдовший Прапор України.

15.11.2017 — 09:28
21-24 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15, ст. М.’ТІівобережна”) відбудеться II Міжнародний Форум INNOVATION MARKET.

Мета заходу: Пошук та впровадження інновацій, нових технологій, залучення інвестицій у сфери народного господарства України Організатор: ТОВ “Міжнародний виставковий центр” За підтримки: Кабінет Міністрів України (Розпорядження КМУ № 864-р від 23.11.2016р.) Співорганізатсри: Мінекономрозвитку, МОН, НАН України, НТУУ “КГТГ; НТУ “ХПІ” МФІМ – це модель підприємницької екосистеми з усіма складовими елементами: наукою та бізнесом, Startup-проектами, бізнес-інкубаторами […]

15.11.2017 — 09:26
Запрошуємо до участі у міжрегіональному Експортному форумі «VinExport»  

  150 учасників-підприємців протягом 10 годин матимуть можливість перейняти досвід від  17 експертів-практиків, отримати корисну інформацію, а також знайти потенційних партнерів та інвесторів. Форум відбудеться 23-24 листопада: у рамках заходу окрім зустрічей В2В також передбачено  візити на підприємства-експортери Вінниччини. Організатори – Центр підтримки бізнесу м. Вінниці, створений на базі Вінницького Клубу ділових людей за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в […]

15.11.2017 — 09:22
У Новоушицькій центральній районній лікарні завершились роботи із встановлення електричного котла

Завершилась реконструкція котельні Новоушицької центральної районної лікарні із встановленням електричного котла. Щоб перевірити стан готовності електичного котла до роботи, голова райдержадміністрації Юрій Танасійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Мазур та голова районної ради Олександр Проциш відвідали котельню Новоушицької центральної районної лікарні.