Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

10.05.2017 — 21:12
О.Корнійчук: Нам необхідно будувати якісне дорожнє покриття

Сьогодні, 10 травня, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук проінспектував ремонт відрізку дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, яка знаходиться від с. Прибузьке до Давидковецького перехрестя.

10.05.2017 — 17:32
УВАГА! Запрошуємо громадськість долучитися до флешмобу «Україна-це Європа», що буде проводитися 11 травня о 12-00 біля Хмельницького університету управління і права (вул.Героїв Майдану) в рамках відзначення Дня Європи в Україні

Запрошуємо громадськість долучитися до флешмобу «Україна-це Європа», що буде проводитися 11 травня о 12-00 біля Хмельницького університету управління і права (вул.Героїв Майдану) в рамках відзначення Дня Європи в Україні Поділитись —

10.05.2017 — 17:28
У Славуті відбувся обласний семінар-практикум директорів позашкільних закладів області

На початку травня на базі позашкільних навчальних закладів Славутського району та м. Славута відбувся обласний семінар-практикум директорів позашкільних закладів області науково-технічного і художньо-естетичного напрямів на тему: «Управлінська діяльність керівників позашкільних навчальних закладів щодо створення умов для самовизначення та творчої самореалізації вихованців гуртків».

10.05.2017 — 16:28
Проведено нараду щодо обговорення підготовчих заходів для проведення конкурсу «Кращий за професією»

Сьогодні під головуванням т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулося чергове засідання робочої групи з організації та проведення конкурсу “Кращий за професією” (серед робітничих спеціальностей).

10.05.2017 — 15:32
Команда Хмельницької області взяла участь у командному чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Травневі свята, для орієнтувальників Хмельницької області, стали значною спортивною подією. Збірна Хмельницької області взяла участь у командному чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який проходив в м. Коростишів Житомирської області з 05 по 10 травня.

10.05.2017 — 14:42
В області відзначили День пам’яті та примирення та 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі

Весна, розквітлі тюльпани завжди асоціюються з Днем Перемоги, котре уособлює в собі неоціненну велич подвигу воїнів Другої світової війни. Найбільш хвилюючим є цей день для сивочолих ветеранів, яким усе важче бувати на таких масових заходах. А тоді, в грізні роки війни, молоді та завзяті, вони без вагань ішли захищати рідну землю, свої родини і не думали про смертельну небезпеку. Низький уклін вам, дорогі захисники нашої Батьківщини, і щира вдячність за відстояні в грізних боях мир і свободу.

10.05.2017 — 12:22
Команда з Хмельниччини взяла участь у чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної гімнастики

З 3 по 7 травня 2017 року у м. Івано-Франківськ пройшов чемпіонат України серед юнаків зі спортивної гімнастики.

Загалом участь у змаганнях взяли 18 команд з усіх областей України, серед яких була і команда з Хмельниччини у складі: Шпак Валерія, Козловська Маргарита, Мніца Вікторія, Горобець Діана та Рідецька Каріна.

10.05.2017 — 10:27
Відзначення Дня Європи в області

У травні 2017 року в Україні традиційно відзначатиметься День Європи. Проведення цієї загальнодержавної акції було започатковано відповідно до Указу Президента України № 339 від 19.04.2003 року, згідно з яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.