Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

17.05.2017 — 19:29
Інформаційний вісник Уряду: Уряд піднімає пенсії для 5,6 млн пенсіонерів

Уряд розпочинає масштабну пенсійну реформу. Якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію. Мета запропонованої реформи – відновити соціальну справедливість по відношенню до нинішніх пенсіонерів. Також пропонується встановити справедливі і єдині для всіх правила призначення пенсій.

17.05.2017 — 18:10
Відкриття басейну!

Сьогодні відбулась така довгоочікувана для усіх шепетівчан подія – після двадцяти років простою відкрився міський басейн.

Урочистий захід відбувся за участю представників обласної влади, Шепетівського міського голови Михайла Полодюка, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, керівників підприємств та громадських активістів.

17.05.2017 — 16:57
Олександр Корнійчук привітав молоду наукову еліту

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та обласних учнівських олімпіад у 2017 році є одним із методів творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей.
Сьогодні, 17 травня, задля відзначення обдарованої молоді та вручення медалей голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний завітали на урочистий збір переможців конкурсів.

17.05.2017 — 16:41
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Сьогодні під головуванням заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

17.05.2017 — 15:38
Це історичний день для України та Євросоюзу – Президент взяв участь в церемонії підписання документу про запровадження безвізового режиму з ЄС  

Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Страсбургу взяв участь в урочистій церемонії підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України. Законодавчий акт Європейського Союзу, яким запроваджується безвізовий режим, підписаний Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ і національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою.

17.05.2017 — 14:37
Держкомтелерадіо оголошує прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики

Державний комітет телебачення і радіомовлення України  оголошує черговий прийом до 10 серпня 2017 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики. До дня народження  видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола – 24 грудня, починаючи з 2004 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 р. № […]

17.05.2017 — 14:22
День Південного Бугу

Відповідно до рішення Басейнової ради Південного Бугу з 2009 року щорічно у третю суботу травня відзначається День Південного Бугу. Цього року свято припадає на 20 травня.
Річка Південний Буг бере свій початок на Волино-Подільській височині поблизу с. Холодець Хмельницької області та впадає у Дніпро-Бузький лиман Чорного моря. Басейн Південного Бугу розташований у межах лісостепової та степової зон на території семи областей України: Хмельницької, Вінницької, Київської, Черкаської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської. Площа басейну становить 63700 кв. км, довжина – 806 км.

17.05.2017 — 14:13
Внесено зміни до порядку призначення житлових субсидії

З 1 травня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №300, якою вносяться зміни до порядку призначення житлових субсидії.
З урахуванням змін у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на наступний період та розрахують її розміри на літній сезон, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.