Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

06.07.2017 — 17:09
Рятувальники закликають до безпечного святкування Івана Купала

У ніч із 6 на 7 липня відзначається народне свято Івана Купала, яке відбувається з багатьма своєрідними обрядами та піснями. Зазвичай святкування проходить на водних об’єктах міста та області із залученням великої кількості населення. Сумна статистика свідчить про збільшення випадків загибелі людей на водних об’єктах області з початком купального сезону. З початку 2017 року на водних об’єктах Хмельниччини внаслідок утоплення загинуло 24 особи, з них 2 дитини. Крім того, у липні на водоймах області виявлені тіла двох осіб, причина смерті яких наразі встановлюється.

06.07.2017 — 16:53
Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз побувала з робочим візитом на Хмельниччині

06 липня Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала з робочим візитом Хмельниччину. Очільниця служби побувала у Дунаєвецькому та Кам’янець-Подільському районах, поспілкувалась  з колективами управління Державної казначейської служби України у районах.

06.07.2017 — 16:17
Правомірність дій Управління Держпраці підтверджена апеляційним судом: власнику швейного цеху доведеться сплатити штраф у сумі 336 тис. грн.

Постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду визнано правомірність дій Управління Держпраці у Хмельницькій області та залишено без змін постанову про накладання штрафу у розмірі 336 тисяч  гривень на фізичну особу-підприємця. Відповідно ФОПу відмовлено у задоволені позову щодо порушення його прав та протиправних дій посадовими особами Управління.

Рішення набуло законної сили з моменту проголошення (5 липня 2017 року) та підлягає негайному виконанню.

06.07.2017 — 16:10
Делегація з Хмельниччини поділилась досвідом проведення реформи децентралізації з херсонськими колегами

Сьогодні у Херсонській облдержадміністрації  заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Валерій Олійник, директор Хмельницького відокремленого підрозділу Центр розвитку місцевого самоврядування Сергій Яцковський, представники об’єднаних територіальних громад Хмельниччини взяли участь у засіданні «круглого столу» з колегами з Херсонщини.

06.07.2017 — 14:51
10 липня о 14.00, к.312 відбудеться нарада з  представниками контролюючих органів щодо результатів  роботи мобільних груп у транспортній галузі області за участю т.в.о. заступника голови облдержадміністрації О.Гуменного 

10 липня о 14.00, к.312 відбудеться нарада з  представниками контролюючих органів щодо результатів  роботи мобільних груп у транспортній галузі області за участю т.в.о. заступника голови облдержадміністрації О.Гуменного Поділитись —

06.07.2017 — 12:39
Вітання О.Корнійчука вірянам зі святом Матері Божої Летичівської

Особлива святиня, до якої сьогодні урочисто приступають тисячі людей, і сам Летичівський санктуарій, який був колись майже знищений, але відродився завдяки Церкві та її вірянам, свідчать світові про незнищенність духу, який має опору у християнських чеснотах.

06.07.2017 — 12:35
Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики – Президент підписав Закон

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.

06.07.2017 — 12:14
Олександр Корнійчук: потрібно вирішувати питання з експлуатацією перевантажених полігонів в області

Незадовільний стан у роботі полігонів твердих побутових відходів в області, спричинений перенавантаженням сміттям, потребує проведення активних та першочергових дій у вирішенні даного питання.
Адже в області функціонують 7 перевантажених полігонів, які потребують розширення або закриття у містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Нетішині, Старокостянтинові, Славуті, Шепетівці, Дунаївці.

06.07.2017 — 12:04
Геннадій Зубко: Місцеві бюджети за півроку збільшилися на 22 млрд гривень порівняно з аналогічним періодом 2016 року

«За перше півріччя 2017-го надходження власних доходів загального фонду місцевих бюджетів України зросли на 34% порівняно із аналогічним періодом минулого року і склали 87 млрд гривень, що на 22 млрд більше, аніж торік. Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

06.07.2017 — 11:42
Семінар архітекторів практиків та науковців

Нещодавно на базі кафедри основ проектування Хмельницького національного університету відбувся науково-практичний семінар «Архітектура Поділля та архітектурна освіта». Зібрання приурочено 80-річному ювілею Національної спілки архітекторів України та відкриттю в Хмельницькому національному університеті нової спеціальності «Архітектура та містобудування».