Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

07.08.2017 — 17:56
В Україні діє унікальний музей-архів преси

В Україні з 2014 року діє унікальний музей-архів преси, заснований відомим журналістом, істориком та громадським активістом Вахтангом Кіпіані, який колекціонує пресу вже майже 30 років.

Метою музею є не лише збереження друкованих видань, підготовка виставок, експозицій, а й заохочення громадян брати безпосередню участь у поповненні фондів музею-архіву.

07.08.2017 — 16:45
За минулий тиждень складено 61 акт про порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

07.08.2017 — 15:14
Заступник голови – керівник апарату адміністрації Юрій Бирка здійснив особистий прийом громадян

Чимало питань, які потребують допомоги від представників органів влади, чи поради у вирішенні спірних питань озвучено під час прийому громадян.
Так, жителі області звернулись з різноманітними питаннями, зокрема вирішення спірного земельного питання, отримання матеріальної допомоги на лікування, роз’яснення трудового та пенсійного законодавства.

07.08.2017 — 14:36
Ізяславські правоохоронці затримали вантажівку із львівським сміттям

У ніч із 6 на 7 серпня патрульною машиною Ізяславського районного відділення Славутського відділу Головного управління Національної поліції  України в Хмельницькій області близької 03 години було виявлено факт вивантаження вантажним автомобілем DAF  сміття у зоні відпочинку «Біля журавля» на межі Шепетівського та Ізяславського районів на території Білівської сільської ради Ізяславського району.

07.08.2017 — 13:59
Геннадій Зубко: Мінрегіон опублікував рекомендації щодо створення сучасних сервісних центрів в Україні

На офіційному сайті Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) Мінрегіону розміщено рекомендації для місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо реалізації проектів сучасних сервісних центрів з надання адміністративних послуг в Україні.

07.08.2017 — 12:33
Єдиним і найбільш ефективним методом профілактики кору є вакцинація

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації з кору та за результатами засідання оперативного штабу МОЗ України з реагування на ситуацію з поширення кору в Україні, 4 серпня у Міністерстві охорони здоров’я проведена чергова селекторна нарада у режимі відеоконференції, яку відкрила в.о. Міністра Уляна Супрун та провели начальник ДУ «Центр громадського здоров’я» Наталія Нізова та начальник управління громадського здоров’я МОЗ України Наталя Півень.

07.08.2017 — 10:34
Спортивно – масовий захід з нагоди святкування Дня селища Дунаївці

6 серпня обласний центр спільно з Дунаєвецьким селищним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”  провели спортивно – масовий захід в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» з нагоди Дня селища Дунаївці. У програмі заходу: змагання  з дартсу серед юнаків та дівчат, армспорт та гирьовий спорт серед чоловіків. Участь взяли  близько 110 учасників.