Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

10.08.2017 — 15:43
Олег Гуменний привітав працівників будівельної галузі

Сьогодні, напередодні відзначення Дня будівельника т.в.о. заступника голови Олег Гуменний, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, представники міської ради привітали працівників будівельної галузі з їх професійним святом.

10.08.2017 — 15:01
ProZorro удосконалює роботу електронних майданчиків

Уряд ухвалив постанову, яка вносить зміни до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків. Ці зміни удосконалюють функціонування електронної системи закупівель “ProZorro”.
Постанова дозволить створити умови для використання системи “ProZorro” державними, комунальними та казенними підприємствами, на якi не поширюється дія Закону України “Про публічні закупівлі”. Вони матимуть можливість проводити свої закупівлі в прозорий та конкурентний спосіб, заощаджуючи кошти, а громадськість матиме доступ до інформації про такі закупівлі.

10.08.2017 — 14:49
Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості

Професійне навчання населення в Україні є актуальною державною проблемою. Державі важливо забезпечити конкурентоспроможність наших трудових ресурсів на ринку праці, а людині – можливість отримати професію, постійно вдосконалюватися.

10.08.2017 — 12:05
Впродовж півроку відбулося 9 засідань громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації

Загалом, впродовж півроку громадською радою при облдержадміністрації проведено 9 засідань, у ході яких розглянуто понад 60 питань, що стосуються правової, екологічної, житлово-комунальної, промислової, спортивної  та інших галузей життєдіяльності області.

10.08.2017 — 11:06
Сергій Савчук: Інвестори із Швейцарії розглядають можливість виробництва інноваційнихсонячних панелей в Україні

Цьому питанню була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з ДаніелемЛепорі –засновником та генеральним директоромшвейцарської компанії-стартапу«Designergy» (www.designergy.ch), яка займається виробництвом та встановленням інноваційних сонячних панелей на дахах будинків. Як повідомив Д. Лепорі, компанія створила унікальну технологію інтеграції сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана «TCR system» має три важливі для кожного домогосподарства переваги: забезпечення […]

10.08.2017 — 10:09
Про новий навчальний рік та канікули

Згідно листа  Міністерства oсвіти і науки України “Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року (за чвертями) та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідним органом управління освітою. При цьому навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань – 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня, а тривалість канікул не може бути меншою 30-ти календарних днів.