Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

14.12.2017 — 17:32
Управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації інформує

13 грудня 2017 року в приміщенні управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації відбулось перше засідання комісії з приймання-передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, яке проходило під головуванням начальника управління Олексія Дьоми за участі директора державного підприємства „Служба місцевих автодоріг” Сергія Матуса та інших членів комісії.

14.12.2017 — 16:42
Мінрегіон провів чергову селекторну нараду з питань розвитку будівельної галузі регіонів

14 грудня під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе відбулась всеукраїнська відео-нарада в режимі on-line з представниками органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування з актуальних питань регіонального розвитку та інших актуальних питань розвитку інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Від Хмельниччини участь у відео-нараді взяли т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний, заступник голови адміністрації Валерій Олійник та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які відповідають за реалізацію зазначених питань.

14.12.2017 — 16:25
Вітаємо переможців конкурсу “Юний Ейнштейн-2017”

З метою підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів до науково-дослідницької діяльності та пошук креативних педагогів, зацікавлених в опануванні передових технологій навчання, пов’язаних із широким застосуванням цифрових вимірювальних комплексів, в рамках статутної діяльності, Національний Центр Мала академія наук України разом із НВП “Енглер” 8 грудня 2017 року завершив проведення пілотного проекту Всеукраїнського дистанційного конкурсу з цифрових вимірювань у шкільній освіті “Юний Ейнштейн-2017”.

14.12.2017 — 16:18
У Департаменті охорони здоров’я провели чергове засідання обласної протиракової комісії

13 грудня в актовій залі Хмельницького обласного онкологічного диспансері відбулося чергове засідання обласної протиракової комісії.

Про особливості організації онкологічної допомоги населенню області в умовах реформування медичної галузі та визначення  шляхів покращення і  пріоритетів онкологічної служби доповів головний позаштатний онколог ДОЗ ОДА, головний лікар Хмельницького обласного онкологічного диспансеру В’ячеслав Мороз.

14.12.2017 — 16:11
Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари  станом на 11 грудня 2017 року

Цінова ситуація на основні продовольчі товари та послуги в області залежить від загальноекономічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України.

За даними Держкомстату України станом на 11 грудня 2017 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (21 позиція з 23) є нижчими, ніж середні ціни по Україні.

14.12.2017 — 16:04
Молодь Хмельниччини реалізує гасло Стіва Джобса: «Думай по-новому, думай по іншому»

12 грудня 2017 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний  конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.
39 учасників (16 команд) презентували 37 робіт із 6 районів, 4 міст та 4 об’єднаних територіальних громад.
Конкурсанти демонстрували свій досвід у 6 номінаціях: матеріалознавство та технологічні процеси, електроніка та приладобудування, транспортні системи та обладнання, інформаційні та комунікаційні технології, екологічно безпечні технології та ресурсозбереження, науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність.

14.12.2017 — 15:15
У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія»

Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

14.12.2017 — 14:38
У м.Шепетівка триває конфліктна ситуація, пов’язана із забезпеченням теплопостачанням жителів

13 грудня під головуванням голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука відбулась нарада щодо обговорення шляхів виходу з ситуації та недопущення зриву опалювального сезону у м.Шепетівка.
У ході наради озвучено вимоги НАК “Нафтогаз України” щодо обов’язкового погашення боргу за надані послуги з газопостачання до 20 грудня. Тільки тоді НАК «Нафтогаз України» надасть номінації для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на наступний місяць опалювального сезону.

14.12.2017 — 13:39
Передача земель місцевому самоврядуванню та ОТГ утричі підвищить ефективність їхнього використання, – Зубко

Реформа децентралізації дає громадам три основні інструменти для розвитку: можливості, повноваження, ресурси. І самим головним ресурсом для розвитку місцевого самоврядування є земля, розпоряджатися якою теж мають громади. Про це на конференції «Децентралізація, управління землями та розвиток громад» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

14.12.2017 — 11:47
Знаємо права, виконуємо обов’язки

Всеукраїнський тиждень правових знань “Юридичний компас” проведено в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Діти молодшого шкільного віку взяли участь в ігровому судовому засіданні “Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай”. Суддя Правознайко розповів учням про їх права та обов’язки. В ролі позивачів виступали діти, які звертались до “суду”  зі своїми питаннями, що потребують юридичної поради. Суддя Правознайко, керуючись законами нашої держави, вирішував усі судові справи.