Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

09.10.2017 — 17:19
Інформаційний вісник Уряду: В Україні розпочався процес розрахунку розміру «зимової» субсидії

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період – 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.

09.10.2017 — 15:23
Робота мобільних груп по виявленню порушень на автошляхах триває

9 жовтня т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний провів чергову нараду з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.
Впродовж звітного періоду, проведено відпрацювання у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський, в результаті проведених перевірок складено 1 протокол по ст..164 КуПАП на таксі та 54 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

09.10.2017 — 15:00
Радіостанції Хмельниччини виконують вимоги Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо частки пісень та обсягу ведення передач українською мовою

З листопада 2016 року радіостанції зобов’язані транслювати не менше ніж 25% пісень українською мовою, у тому числі з 7.00 до 14.00 год. та з 15.00 до 22.00 год., а обсяг ведення передач українською мовою має становити не менше ніж 50%.

09.10.2017 — 14:25
«Він любив свою землю»

З метою вшанування пам’яті Олександра Кушнірука, який загинув  в ході проведення Антитерористичної операції на сході України, випускника Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» чиє ім’я носить сьогодні заклад, працівниками закладу Л.М. Хомюк, Т.О.Демчук, Н.П.Розомюк було впорядковано збірку «Він любив свою землю».

09.10.2017 — 14:05
11 жовтня  2017 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 60 відбудеться інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож в світ професій» (ярмарок професій)

11 жовтня  2017 року відбудеться інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож в світ професій» (ярмарок професій) У програмі: – презентація освітніх послуг вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста та області; – презентація послуг державної служби зайнятості,  консультації фахівців служби зайнятості; – проведення комп’ютерного тестування щодо визначення професійної спрямованості школярів; – проведення профорієнтаційних ігор для учнів ЗОНЗ.   […]

09.10.2017 — 12:32
Жителі с. Теліженці відтепер з новою дорогою

8 жовтня став визначним днем для жителів с. Теліженці Старосинявського району. В цей день відбулось дві важливі події: відкриття новозбудованої дороги протяжністю 3450 метрів та освящення відреставрованої церкви.

09.10.2017 — 12:15
Запрошуємо до участі у Форумі «Відносини між В’єтнамом і Україною в новому періоді»

З нагоди 14-го засідання Міжурядової в’єтнамсько-української комісії з питань торгово-економічного й науково-технічного співробітництва, 11 жовтня 2017 року у Києві відбудеться Форум «Відносини між В’єтнамом і Україною в новому періоді». Захід відбудеться за участю представників міністерств і дипломатичних служб України і В’єтнаму, підприємців і громадськості. Організатори форуму: Посольство Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні спільно з Торгово-промисловою […]

09.10.2017 — 12:04
Головний архітектор області взяла участь у IV міжнародній науково – практичній конференції, яка проходила у м. Одеса

4-6 жовтня у м. Одеса в Національному університеті «Одеська юридична академія» проводилась IV міжнародна науково – практична конференція  «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми».
Головний архітектор Хмельницької області Ірина Дунаєвська прийняла участь у роботі секції присвяченій містобудівному кадастру, що проходила у форматі тренінгу.

09.10.2017 — 10:33
Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

Президент Петро Порошенко в присутності Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна підписав Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

09.10.2017 — 09:20
Ми надаємо можливість муніципалітетам створювати свою податкову базу, – Зубко

Одним із найважливіших напрямків реформи є децентралізація лідерства. Громади потребують фахових і драйвових лідерів, які продовжать реформу децентралізації в активній фазі і поглиблять її секторально. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Київского міжнародного економічного форуму.