Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

31.10.2017 — 17:58
Перемога у Всеукраїнській виставці-конкурсі з історико-технічного стендового моделювання!

З 26 по 28 жовтня у місті Луцьку Волинської області було проведено Всеукраїнську виставку-конкурс з історико-технічного стендового моделювання.
Хмельниччину представила команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Костюка Дениса Володимировича – тренера-керівника команди.
За підсумками проведення вищезазначеного заходу команда Хмельницької області здобула 8 дипломів І ступеня, 7 дипломів ІІ ступеня та 4 дипломи ІІІ ступеня! І поповнила скарбничку перемог 3 командним місцем.

31.10.2017 — 16:48
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Сьогодні під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

31.10.2017 — 15:35
Засідання архітектурно-містобудівної ради

27  жовтня 2017 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Дунаєвської І.М.
Члени архітектурно-містобудівної ради висловили пропозиції щодо розгляду генеральних планів населених пунктів не локально, а в системі розселення району. На кресленнях показати  території, що оточують населений пункт, ув’язати з існуючою ситуацією перспективний розвиток.

31.10.2017 — 12:19
Обережно грип

Грип – особливо агресивна респіраторно-вірусна інфекція, інкубаційний період якої триває від кількох годин до двох діб. Як правило, грип починається з короткочасного ознобу з наступним різким підвищенням температури до 38-39° С, потім з′являється загальна слабкість,  ломота у всьому тілі, сильний головний біль, біль при рухах очима. При важкому перебігу хвороби можливі носові та інші кровотечі, нудота, блювання, запаморочення, іноді втрата свідомості, марення, а у дітей навіть судоми, порушення дихання та інші. Лише через день-два приєднуються відчуття дряпання в горлі, закладення носа, потім – нежить, біль у горлі, за грудьми, кашель, утруднене дихання.

31.10.2017 — 11:40
Олег Гуменний: Ми, як представники влади, маємо відстоювати права учасників АТО

30 жовтня відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного.

31.10.2017 — 10:36
Всеукраїнської акції “Схід і Захід – разом!”

Обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка стала учасником яскравого дійства, яке відбулося  у Головному управлінні Національної поліції Хмельницької області в рамках Всеукраїнської акції “Схід і Захід – разом!”
Об’єднані однією ідеєю, молоді та активні, діти і дорослі, з Донеччини, Тернопільщини, Прикарпаття та Хмельниччини презентували свої  організації та осередки. Бібліотекарі разом з колегами поділилися кращими напрацюваннями  патріотично-правового руху “Хома”, що діє у нашій області.

31.10.2017 — 09:47
Управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації інформує

Станом на 27.10.2017 року подано 26 переліків, в які включено 176 проекти на заявки, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Всього для ОТГ Хмельниччини передбачено 167 031,2 тис. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

31.10.2017 — 09:45
Чергова капеланська та волонтерська поїздка на схід України

Минулого тижня було здійснено чергову поїздку в зону АТО капеланів: о.Володимира Ковальчука (Ізяславське благочиння), о.Степана Малькута та о.Володимира Шершуна (Чемеровецьке благочиння), о.Володимира Соболя м. Київ