Новини

22.01.2021 — 19:50
В ОДА проведено нараду щодо належного дотримання протипожежних заходів

Сьогодні під головуванням першого заступника голови адміністрації Сергія Тюріна проведена оперативна нарада щодо забезпечення і контролю за належним станом об’єктів соціального захисту, охорони здоров’я, навчальних закладів на предмет безпеки у випадку можливого виникнення пожеж.
До участі в нараді були запрошенні представники окремих структурних підрозділів ОДА, ГУ ДСНС У Хмельницькій області, ГУ Нацполіції в області, обласної прокуратури.

22.01.2021 — 16:36
Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

23 січня в Україні буде оголошений день жалоби на загальнодержавному рівні у зв’язку із загибеллю 15 осіб внаслідок пожежі, яка сталася в будинку для літніх людей у місті Харкові. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки на Харківщину.
Глава держави зазначив, що підпише відповідний указ.

22.01.2021 — 14:57
«В єдності сила»: Хмельниччина та Тернопільщина відзначили День Соборності України

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Особливим цей день є і для нашого краю, адже саме по західному кордону Хмельниччини проходила умовна межа між ЗУНР та УНР. Уже стало доброю традицією відзначати цю дату символічним єднанням делегацій Хмельниччини та Тернопілля на кордоні областей, символізуючи об’єднання українських земель в одну державу, що було проголошено у Києві Актом злуки УНР та ЗУНР. Сьогодні такі заходи відбувалися вздовж усього західного кордону області. А головні урочистості розпочалися з ходи та зустрічі на мосту через річку Збруч між селом Гуків, що на Чемеровеччині, та селищем Скала-Подільска Чортківського району Тернопільської області.

22.01.2021 — 13:15
Денис Шмигаль: Національна економічна стратегія-2030 — це дорожня карта з впровадження змін, яких суспільство давно потребує

Національна економічна стратегія до 2030 року є фундаментальною дорожньою картою з впровадження змін, які Україна та суспільство потребують вже давно, аби вийти на шлях економічного зростання та інституційних змін в нашій державі. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

22.01.2021 — 10:50
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”. Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту. Задум реалізується за […]

22.01.2021 — 10:45
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 11.00 22 січня в Хмельницькій області зареєстровано 42935 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1512 – діти, 3314 – медпрацівники.

22.01.2021 — 09:02
Головне управління статистики у Хмельницькій області інформує

Про основні показники Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України по Хмельницькій області на 1 січня 2021 року
Станом на 1 січня 2021р. на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Хмельницькій області перебувало 30,5 тис. юридичних осіб та 1,5 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

22.01.2021 — 09:00
Привітання голови облдержадміністрації Сергія Гамалія з Днем Соборності України

Дорогі подоляни!
Вітаю вас з Днем Соборності України!
День 22 січня назавжди став святом єдності українського народу, одним з найвагоміших в історії творення української держави!
Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини нашої землі.
Сьогодні, як і 100 років тому, наші воїни на сході відстоюють єдність і неподільність українських земель, а ми всі разом маємо об’єднатися та згуртуватися навколо української державності.
Бажаю кожній громаді наполегливості, активності в розбудові соборного, незалежного    суспільства!
Кожному жителю області – міцного здоров’я, миру, злагоди, віри у гідне майбутнє України!