Новини

18.01.2023 — 11:34
Переможні стрибки подолян у Львові

У манежі Львівського державного університету фізичної культури в минулу суботу проведено ХХIV турнір з легкої атлетики зі стрибків у висоту – “Меморіал Олексія Дем’янюка”. Хмельниччину гідно представили вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1.

18.01.2023 — 11:06
Олена Зеленська презентувала українську формулу миру на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у відкритті пленарної сесії у конгрес-центрі Всесвітнього економічного форуму (WEF), що стартував у швейцарському Давосі. Вперше в історії форуму на ньому виступила дружина лідера держави.

18.01.2023 — 09:18
Як отримати статус безробітного під час війни?

Отримайте статус безробітного з першого дня реєстрації в центрі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Оберіть один із наступних способів.

18.01.2023 — 09:08
Увага! Правила купання на Водохреща

19 січня християни східного обряду святкують велике церковне свято – Водохреща Господнього. Святкування цього свята передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, купання людей та пірнання в ополонку, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі. Під час проведення цих заходів зростає загроза травмування та загибелі людей на водних об’єктах.