Новини

31.08.2023 — 22:25
Домовлено про постачання в Україну великої партії броньованих «медеваків» – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!
Сьогодні був насичений день.
Селектор із військовими та урядовцями. Фронт. Наші наступальні дії. Результати нашої зброї – нової української зброї – 700 кілометрів. Завдання – більше.

31.08.2023 — 17:20
В ОВА відбулося засідання оперативного штабу з організації підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи у зимових умовах 2023/2024 року

Провів засідання заступник начальника ОВА Сергій Ткачук. Члени оперативного штабу обговорили питання щодо стану підготовки області до опалювального сезону 2023/2024 року та вирішення можливих проблемних питань з представниками відповідних структурних підрозділів за напрямками їх діяльності.

31.08.2023 — 16:10
Сергій Тюрін привітав підприємців області

Напередодні Дня підприємця перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін подякував підприємцям області за невтомну працю, тверду громадянську позицію, незламність, добросовісність, наполегливість, адже попри війну кожен з них залишився працювати на благо нашого краю.

31.08.2023 — 14:26
Хмельниччина отримала шість шкільних автобусів та шість автомобілів швидкої допомоги

Сьогодні освітні заклади області поповнилися ще шістьма новенькими шкільними автобусами. Також отримали свої спеціалізовані автомобілі Citroen Jumper типу «С» у кількості шести автомобілів і підрозділи екстреної медицини області.

30.08.2023 — 22:55
Жодних черг: цифровізація роботи ВЛК – це дуже важливо – звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці й українки!
Звіт за день.
Перше – РНБО. Сьогодні провів засідання. Як і говорив раніше, питання єдине – ВЛК.
Зараз триває перевірка військово-лікарських комісій по всій країні. Скоро правоохоронці її завершать. І вже є кілька висновків.

30.08.2023 — 16:55
На Хмельниччині презентували унікальне видання “УКРАЇНА – ЦЕ МИ”!

Даний проєкт – це колекція документів про дітей – волонтерів, які мають громадянську позицію, патріотизм, відданість Україні та внесли особистий внесок у розвиток дитячого волонтерського руху України. У видання увійшло 100 інформаційних блоків про маленьких волонтерів та навчальні заклади, які долучилися та продовжують долучатися до волонтерського руху з надання допомоги військовим Збройних Сил України. Це перша книга проєкту, перший том. 

30.08.2023 — 14:04
Андрій Єрмак провів засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад у новому форматі – Херсонщина стала пілотним регіоном

За дорученням Президента України відбулося розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака. Захід провели у новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни, першим із яких стала Херсонщина.

30.08.2023 — 13:02
Сергій Тюрін вручив державні нагороди та почесні відзнаки

Доброю традицією стало відзначення найкращих представників різних галузей в річницю відновлення Незалежності нашої держави. З цієї нагоди, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін вручив державні нагороди та почесні відзнаки.

29.08.2023 — 22:47
Бути достойними шляху, яким іде Україна, – це обовʼязок – звернення Президента Володимира Зеленського

Дорогі українці, українки!
Сьогодні особливий день. День памʼяті. День усіх наших захисників, захисниць, які загинули в боях заради України з 14-го року, з 24 лютого. Сини, доньки. Батьки, матері. Брати, сестри. Друзі. Колеги. Знайомі. Побратими. Багатьом з українців сьогодні є кого згадати, чию памʼять ушанувати.

29.08.2023 — 17:07
Володимир Юр’єв взяв участь у серпневій конференції педагогічних працівників

Сьогодні на базі Хмельницького університету управління та права відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників. Захід об’єднав педагогів, представників влади, громадських організацій та фахівців із різних галузей освіти.