30.01.2020 — 14:44

Пройшов традиційний турнір пам’яті героїв Крут з кульової стрільби

Традиційний турнір пам’яті героїв Крут з кульової стрільби проходив 28-29 січня в тирі Хмельницького НВК №10. 356 учасників з міста та області боролись за нагороди. Виконувались дві вправи з пневматичної гвинтівки: для основної маси учасників – стрільба сидячи за столом з опорою на лікті, 5 залікових пострілів та вправа ГП-11а –  стрільба по рухомій мішені, 40 залікових пострілів – для спортсменів високого класу.

У стрільбі сидячи у молодшій віковій групі (2005 р. н. та молодше) переможцями в особистому заліку стали Дорожа Віра – с.Судилків Шепетівського району та Красота Давид – Хмельницька ЗОШ №7, старшій (2002-2004 р.н.) – Стецюк Інна –Хмельницька гімназія №1 та Жук Олександр – гімназія №2. У командному заліку – молодша вікова група перемогу здобула Хмельницька ЗОШ №21, на другому місці Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1, третьому – с. Судилків; старша вікова група – Хмельницький НВК №10, СЗОШ №27, смт Гриців.

У вправі ГП-11а перемогла багаторазова чемпіонка та рекордсменка України, член національної збірної, майстер спорту Бондар Софія з ЗОШ №14 та багаторазовий чемпіон України, член національної збірної, майстер спорту Давид Красота з ЗОШ №7. Софія та Давид є учнями відділення кульової стрільби Хмельницької ОДЮСШ.

Переможці та призери турніру нагороджені дипломами та медалями обласної федерації кульової стрільби.