Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

04.01.2019 — 16:15
Мрії збуваються! Потрібно тільки вірити!

Мешканці Хмельниччини в черговий раз довели це твердження, проявивши небайдужість та чуйність, адже завдяки їм три сотні дітей отримали омріяні подарунки під ялинку. Про це повідомляють в Обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, підводячи підсумки обласної благодійної акції «Ялинка бажань».

04.01.2019 — 14:26
У 2018 році Євросоюз виділив Україні понад 270 млн євро фінансової допомоги

Як повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, 104 млн євро виділяється на підтримку енергоефективності, 55,5 млн євро піде на підтримку державного управління фінансами для України, 37 млн євро – на підвищення потенціалу органів державної влади щодо виконання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі, 58 млн євро – на підвищення ефективності реформ в сфері професійно-технічної освіти в Україні. Ще 18 млн євро будуть використані для професійних обмінів та короткострокового професійного стажування у країнах-членах ЄС.

04.01.2019 — 13:04
Опубліковано нові ДБН щодо інклюзивності будівель і споруд

«Нові революційні ДБН щодо інклюзивності будівель вже опубліковано. Вони вступають в дію вже з квітня цього року і є обов’язковими до виконання всіма архітекторами, проектувальниками та будівельниками.

04.01.2019 — 12:59
Відшкодування втрат на суму понад 23,1 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом дванадцяти місяців поточного року

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби Хмельницькій області ревізій впродовж січня – грудня  поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 30,7 млн гривень.
Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 23,1 млн грн, зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 3 млн гривень.

04.01.2019 — 09:39
На Хмельниччині будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби екстреної допомоги

У 2019 році за кошти державного та місцевих бюджетів будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби у Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях, а інших регіонах – оновлені та модернізовані.