Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

14.01.2019 — 17:00
Хмельниччина – перша у рейтингу областей щодо формування об’єднаних громад

За підсумковими результатами 2018 року Хмельниччина випередила Житомирщину і зайняла перше місце у рейтингу областей щодо формування об’єднаних громад. Про це свідчать дані Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, підготовленого Мінрегіоном станом на 10 січня 2019 року.

14.01.2019 — 16:23
Ціль первинної сільської медицини – зниження смертності за трьома нозологіями, — Зубко 

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час всеукраїнської селекторної наради щодо стану реалізації реформи сільської медицини.
Від Хмельниччини участь у селекторі взяли перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.01.2019 — 15:35
«Різдвяні канікули» стали незабутніми

З 11 по 13 січня 2019 року у місті Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». Конкурс був організований та проведений Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини. На фестиваль з’їхалися колективи майже з кожної області України.
Активно до участі у заході долучилися і колективи нашої області.