Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

25.01.2019 — 20:48
«Зелена» енергетика: яким має бути її місце в  стратегії розвитку Хмельниччини?

Саме це актуальне питання обговорили в облдержадміністрації 25 січня під час зустрічі у форматі круглого столу. Цього дня у залі зібралися активісти Хмельницького енергетичного кластеру, представники громадських організацій, облдержадміністрації, ПАТ “Хмельницькобленерго”, місцеві журналісти.

25.01.2019 — 19:07
Набув чинності новий Порядок проведення ДПА: що змінилося у державній підсумковій атестації цього року

На 2019 рік МОН розширило можливості учнів під час проходження державної підсумкової атестації. Це, насамперед, стосується зарахування сертифікатів міжнародних мовних іспитів, проходження атестації тими, хто перебуває в СІЗО, та перескладання ДПА учнями коледжів і технікумів. Новий Порядок проведення державної підсумкової атестації був затверджений наказом МОН та набув чинності 25 січня 2019 року.

25.01.2019 — 19:05
Спеціалісти обласної спеціалізованої служби  цивільного захисту із захисту сільськогосподарських тварин і рослин тренувалися оперативно реагувати на надзвичайні ситуації

25 січня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося спеціальне тренування обласної спеціалізованої служби  цивільного захисту із захисту сільськогосподарських тварин і рослин.

25.01.2019 — 18:55
За підтримки Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації готуватимуть спеціалістів з ерготерапії

В рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні, 15-16 січня 2019 р. успішно пройшов іспит на освітню програму з ерготерапії. Як результат, експертна комісія визначила 7 найбільш мотивованих та блискучих кандидатів, які працюють як викладачі і практикуючі фахівці (це було один з основних критеріїв відбору), ці кандидати візьмуть участь у 9-тижневій програмі підготовки ерготерапевтів за зразком «навчання для вчителів» в Естонії.

25.01.2019 — 18:52
У Хмельницькому провели конференцію на тему: «ЗАХІД зустрічає СХІД: педіатрична практика в системі громадського здоров`я»

Зустріч відбулася 25 січня за участю педіатрів, сімейних лікарів та фахівців суміжних спеціальностей ЛПЗ Хмельницької області. Організувала конференцію громадська організація «Українська Академія Педіатрії», яка є асоційованим членом Європейської Академії Педіатрії (ЄАП). Серед почесних учасників – представник ЄАП (м. Брюссель), головний консультант з питань організації надання педіатричної допомоги в України за європейськими стандартами, професор Арунас Валіуліс з Вільнюса.

25.01.2019 — 18:48
На Дунаєвеччині відбулося друге засідання Ради регіонального розвитку краю

24 січня 2019 року під головуванням голови Дунаєвецької райдержадміністрації, голови Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району Олександра Бернашевського проведено друге засідання Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району.

25.01.2019 — 18:28
Незабаром сучасна амбулаторія з’явиться у Війтівцях

Минулого року з ініціативи Президента України Петра Порошенка в державі розпочала діяти програма “Доступна медицина”, що покликана забезпечити належний рівень надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету по всій країні розпочалося будівництво понад півтисячі сучасних амбулаторій ЗПСМ. 27 з них будуються на Хмельниччини. Перші з них планують закінчити уже в І кварталі поточного року. Незабаром така амбулаторія, що буде обладнана усім необхідним для того, аби сімейний лікар міг надавати своєчасну та якісну медичну допомогу пацієнтам, з’явиться у Війтівцях, що на Волочищині.

25.01.2019 — 15:13
У реформі децентралізації ми вже “перейшли Рубікон”, – Зубко

“Нам вже вдалося сформувати менеджмент нової якості. Вже 62% населення України проживає в 876 ОТГ. Лідери процесу об’єднання – Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька, Волинська області. У Хмельницькій та Житомирській області понад 60% території наразі покриті ОТГ. 24 міста обласного значення приєднали до себе громади. У перспективних планах 1285 ОТГ, і тут ми пішли далі. Мінрегіон спільно з Луганською ВЦА, розробив перспективні плани об’єднання і для  тимчасово окупованих територій області”, – наголосив Геннадій Зубко.

25.01.2019 — 13:11
Головне управління статистики інформує  

Стан тваринництва Хмельницької області в 2018 році

За попередніми даними у 2018р. господарствами всіх категорій області реалізовано на забій  97,5 тис.т худоби та птиці (у живій масі), що на 0,9% більше, ніж у 2017р., вироблено 625,0 тис.т молока (на 4,7% більше) та 1089,8 млн.шт яєць (на 16,7% менше).

25.01.2019 — 12:54
Ми відкриті для співпраці і усіляко підтримуватимемо ініціативи інвесторів, що мають бажання працювати в області, – В.Лозовий

У Хмельницькій міській раді відбулась робоча зустріч представників обласної та міської влади з керівництвом компанії “Düvelsdorf Handelsgesellschaft mbH” Адольфом та Яном Дювельсдорфами, а також директором ТОВ «Дювельсдорф Україна» Андрієм Денисенком.