Новини

26.03.2020 — 19:27
Відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ І НС

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Провів його голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. Основне питання порядку денного засідання – вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території області.

26.03.2020 — 15:22
На Хмельницькій АЕС модернізують важливе для безпеки  обладнання

У ході реалізації низки заходів із продовження терміну експлуатації першого енергоблока спеціалістами підрозділу було замінено уніфікований комплекс технічних засобів­ автоматизації на сучасний програмн­о-технічний комплекс керуючих систем безпеки.

26.03.2020 — 15:14
“Не пали – компостуй”: стартує відбір громад для участі в експериментальному проєкті

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із Центром розвитку інновацій запускають проєкт-челендж для відповідальних громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів у своїх спільнотах.

26.03.2020 — 15:00
Медичні заклади області отримали додаткову партію обладнання та засобів захисту

Про це повідомила заступниця голови адміністрації Оксана Ситницька під час брифінгу щодо ситуації з коронавірусом.

26.03.2020 — 12:41
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов про надзвичайну ситуацію, карантин та сферу ЖКГ

Як працюють підприємства житлово-комунальної сфери в  період карантину?
Багато з тих людей, які працюють і зазвичай не знаходяться вдома цілими днями, вже на карантині. Ми добре розуміємо, що кількість таких людей буде збільшуватись – адже швидкість розповсюдження вірусу стрімка, тож МОЗ закликає населення залишатись вдома. В таких умовах критично важливим є забезпечення населення країни необхідними послугами.

26.03.2020 — 12:00
Отримати погодження маршруту руху транспортних засобів можна онлайн

У зв’язку із введенням обмежень на пасажирські перевезення через поширення коронавірусної інфекції, усі підприємства, установи та організації, які довозять своїх працівників, мають обов’язково погоджувати із органами Патрульної поліції відповідні маршрути перевезення.

26.03.2020 — 11:00
У Віньківцях провели командно-штабні навчання з протидії поширенню коронавірусу

25 березня начальник управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Корева та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Коваль в рамках командно-штабного навчання перевірили готовність Віньковецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2 на території району.

26.03.2020 — 10:48
Уряд врегулював обмеження на продаж насіння та кормів для тварин

25 березня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», якими врегулював окремі питання здійснення певних видів діяльності під час карантину.

26.03.2020 — 10:16
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

26.03.2020 — 09:45
Президент – головам ОДА: «Велике будівництво» треба продовжувати

Реалізація проекту «Велике будівництво» має бути продовжена, але з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину з протидії поширенню коронавірусу, наголосив Президент Володимир Зеленський під час селекторної наради з міськими головами обласних центрів та головами ОДА.