19.10.2021 — 10:05

Легкоатлети-ветерани з Хмельниччини вибороли 25 медалей на всеукраїнських змаганнях

Цьогорічні старти за програмою Кубка України з легкої атлетики серед ветеранів були проведені одночасно в двох містах. Змагання з бігу та стрибків відбулися  на стадіоні “Шкільний” у Чорноморську Одеської області, а найкращих метальників визначали на базі спорткомплексу ім. А. П. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу.

На змаганнях відмінно виступила збірна команда Хмельницької області в складі кам’янчан: Михайла Моспана, Олександра Ткачука, Валентина Ліпіча, Євгенії Янкун, Олени Поблічко, хмельничан: Олександра Нагуляка, Віктора Флентіна, Ірини Пилипчук , красилівчанина Миколи Оніщука, ярмолинчанина Володимира Бохонського та Миколи Дубчака з села Гуменці Кам’янець-Подільського району, які здобули 25 (14 золотих, 6 срібних, 5 бронзових) медалей і набрали найбільшу суму очок cеред усіх збірних регіонів.

В особистому абсолютному заліку за рейтингом, який враховує результат та вік спортсмена, в окремих видах переможцями стали: Валентин Ліпіч (біг на 100 м та 200 м і стрибки у висоту), Олександр Нагуляк (біг на 1500м), Микола Оніщук (спортивна ходьба на 3000 та 5000 метрів), Олена Поблічко (метання диска) та 63-річний Микола Дубчак, який показав другий результат (48,84 м) сезону в Європі серед метальників списа у віковій категорії чоловіків 60-64 років.

Крім того, 83-річний Володимир Бохонський подолав дистанцію 400 м з перевершенням найвищого досягнення України у віковій групі 80-84 років.

Наш 59-річний Валентин Ліпіч та 42-річна Лілія Кікоть з Одещини були визначені за рейтингом найкращими спортсменами змагань серед чоловіків та жінок і нагороджені дипломами та кубками.

Днями очікується надходження подолянам Кубка за командний успіх на вказаних престижних змаганнях.