07.04.2022 — 16:45

Автомобіль швидкої допомоги отримали військові Хмельниччини

Громадське об’єднання “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії” з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і сьогодні для потреб одного з військових формувань Хмельниччини передали автомобіль швидкої допомоги.

Представник спілки Микола Чиханцов зазначив, що отримавши запит про потребу у кареті швидкої допомоги для однієї з військових частин Хмельниччини вдалось у короткий термін зібрати кошти, закупити та доставити авто в Україну.

У свою чергу, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій подякував Миколі Чиханцову та члену ради Держкіно, телеведучому, продюсеру, волонтеру Юрію Горбунову за оперативно надану допомогу та підтримку військових Хмельниччини й додав,  що вже у найкоротший термін це авто швидкої допомоги з військової частини вирушить на фронт, де зараз захисники боронять країну від окупанта.

Даний автотранспорт 2012 року випуску був придбаний у Франції та пройшов повне технічне обслуговування в Україні. Авто обладнане усім необхідним для оперативного надання першої допомоги. Крім цього,  у швидку завантажено аптечки, медичний інвентар та медикаменти, які можуть врятувати не одне життя наших бійців, які зараз знаходяться на передовій.