21.08.2020 — 09:02

Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту

16-19 серпня у Львові проходив Кубок України з олімпійських номерів програми та чемпіонат України з велосипедного спорту на треку.
Участь у заході взяли 167 спортсменів з різних куточків країни, четверо з яких представили Хмельницьку область.

У перший змагальний день відзначилась єдина дівчина у команді області – Дарина Беляк. Вона разом з Вікторією Ярошенко, яка представляє Луганський регіон, та ще двома спортсменками з Київської області показала третій результат у командному спринті серед жінок. Бронзова медаль – у Дарини.

В командній гонці переслідування на 4 кілометра Дарина також піднялась на п’єдестал. Практично у тому ж складі, спортсменки стали найкращими в категорії “жінки”. Цього разу вже золота медаль у хмельничанки.

В останній день Дарина також відзначилась. В парі з Вікторією Ярошенко вона проїхали гонку медісон на 60 кіл з другим результатом і доповнила свій комплект срібною медаллю. Вітаємо з вдалим виступом!